Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mowilem zonie zeby na bieżąco wysyłała rachunki zgodnie z papierkami jakienprzesylaja elektrownie gazownie wlasciciel za najem to nie bo ona ustawi sobie przelew cykliczny a potem wyrówna się...no to teraz mamy w sumie 3000 zl niedoplaty ... nigdy #!$%@? wiecej nie dam jej do płacenia rachunków...
  • 21
  • Odpowiedz
@straszny_cham: no rachunki się mogą wyrównywać. Np za wodę płacisz z góry ile oni sobie wymyślą, a potem w okresie rozliczeniowym masz dopłatę albo niedopłatę w zależności ile faktycznie zużyłeś. Z prądem jest tak samo chyba że sobie zmienisz na miesięcznie i spisywanie licznika
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Maly_Jasio wlasnie na prądzie najwiecej kosztów szło zwlaszcza ze ni #!$%@? sie doprosić nie mogłem typa od którego wynajmowałam zeby wysylal regularnie rachunki za prad plus wyrównanie roczne ...
  • Odpowiedz
@humun: a co ta za różnica czy płacicie od razu czy raz na jakiś czas? to są te same pieniądze, odsetek tam nie ma. śmiem twierdzić że nawet lepiej na koniec bo jakbyście wrzucili te pieniądze na lokatę to uzbierało by się jakieś 2 grosze z tego, minus podatek belki.
  • Odpowiedz