Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 12 lutego 2024, jest to 43 dzień roku.

Imieniny Aleksego, Ampelii, Ampeliusza, Benedykta, Eulalii, Humbeliny, Juliana, Laurentego, Modesta, Radzima, Saturniny, Trzebiesławy - życzymy zdrówka ()!

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 22°C, Słońce wstało o 08:00 a zajdzie 19:59. Dla porównania w Poznaniu jest 7.1°C, a Słonko będzie z nami od 07:15 aż do 16:59.

Cytat na dziś: Był okres w starożytnym Rzymie, w którym lepiej wychowywano ryby niż dzieci. My wychowujemy lepiej konie.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @Lutniczek: @KKK1987: @K00tek: @Marinero1: @reyley:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 8
  • Odpowiedz
"Poniedziałek kto wymyślił taki dzień, Cały czas głowa boli boli mnie, Do roboty nie chce mi się wstać, To ciągle ze mną jest ten głupi głupi kac." Jak trafnie śpiewał zespół D-bomb, tak i ja życzę udanego dzionka i pysznej herbatki :)
  • Odpowiedz