Wpis z mikrobloga

PS Portal sprzedany, świetny sprzęt ale ograniczony do jednej platformy. To małe cudo jest świetnym kierunkiem dla "przenośnego" gamingu na Windows. Niestety windows to wada i zaleta jednocześnie bo homeopatyczny czas pracy na baterii, aktualizacje i nieprzemyślany interfejs dla tych urządzeń dają się we znaki. Na plus ekran (nie oled) 120hz ze świetnymi kolorami, jakość wykonania (nie trzeszczy jak tanie gówno), działa każdy launcher wiec nie trzeba kombinować. Gripy są niestety za małe, płaskie i po dłuższej chwili czuć dyskomfort. Niby wifi 6 ale streaming z ps5 działa dużo gorzej niż na portalu ale po podpięciu kabla jest normalnie. Wydajność mnie zadowala bo gram na podpiętym kablu więc 30W mam non stop. 30 fps jestem w stanie osiągnąć w niemal każdej grze, gram w singlowe tytuły i te niskie fps mi nie przeszkadzają (konsolowiec here). Nie warte 3799, 3299 też nie ale 2500 gdzieś z drugiej ręki jak najbardziej. #gry #pcmasterrace #rogally #asus
PeterPolska - PS Portal sprzedany, świetny sprzęt ale ograniczony do jednej platformy...

źródło: temp_file661972304203544683

Pobierz
  • 9
@Ralphs: Tu nawet nie o OLEDa chodzi, tylko o to że Deck jest zaprojektowany przez ludzi, a wszystkie inne handheldy które pojawiły się po nim zostały zaprojektowane przez księgowych. Tylko wydajność numerki kasa ale ergonomia i UI/UX to już kto by się tym przejmował.
@supra107: No nie da się ukryć, że wszystkie te przenośne komputery są zaprojektowane przez księgowych. Może i rog ally i legion go są o wiele mocniejsze ale za to mniej wygodne (szczególnie ten drugi) i ten #!$%@? windows.
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Świetne, jeżeli tak samo jak Asus i Lenovo jedyne na co zwracasz uwagę to numerki w Cinebenchu i 3DMarku, a ergonomia, praca na baterii i samo działanie systemu to już sprawa drugorzędna. Co z tego że Asus i Lenovo wpakowali topowe podzespoły i ekran 120Hz skoro to wszystko ubija pracę na baterii, która w urządzeniu tego typu jest bardzo ważna?

Valve, z tego względu że to firma prywatna, mogli zaryzykować
@supra107: ale kto powiedział że kazdemu zalezy na baterii? Czemu dyktujesz innym co mają cenić w takim urządzeniu? Z telefonami bylo to samo i ludzie jakoś przywykli do ładowania codziennie. Lenovo ma ja duzo lepsza niz Asus a i znajda sie lepsze windowsowe odpowiedniki.

I wiesz dobrze, ze poza bateria te sprzety sa czesto do przodu wzgledem decka wiec nie wiem skad gadanie o jakimś topowym sprzecie przy decku. Nie ma