Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: i co zrobi nic? nawet jak ma jakieś brudy, to nie boxdel że można go zdeptać, jak by przez wardęgę popsuł się biznes, to nie wiem czy Pasternak z Rozparę by nie wydali od niego ostatniego grosza, a kolejne pokolenia druidów by im każdy grosz oddawali. Nie ta liga, dubiel i inni - oki, ale nie prawdziwi biznesmeni a nie jacyć jutuberzy.
@TantnisKrzyzowiaczek: telefon do Pasternaka i zwyrol siedzi cicho, tyle całego tematu będzie, bo inaczej przyjdą smutni panowie i mu pięściami wybiją youtuba z głowy, a że jest mściwy? może na boxdela to działa, może na jakiś cyrkowców z jutuba to działa, ale dla poważnych ludzi? którzy prowadzą więcej niż poważne interesy? mają się przejmować jakimś typem co skakł po drzewie i siedział w lesie? poczytaj o powiązaniach Pasternaka i całej jego
@xqwzyts: Ja ci nie muszę odpowiadać, ja ci tylko mówię że Pasternak i Rozpara mają za duże powiązania z innymi poważnymi ludźmi i to nie są jakieś siuśmajtki z jutuba, którzy robią dramę bo ktoś krzywo spojrzał. Dlatego daje ci na 100000000% potwierdzenie że wardęga fejmu nie ruszy. Nawet jak wie 100x więcej niż w Pandorce to nie piśnie nawet ani słowa, a jak piśnie to się nie dziwcie się jak
a co ty myślisz że pasternak i rozpara mieli hajs od "rodziny" na rozkręcenie biznesu, przecież tam nie chodziło o 10k xd kuźwa, ale wy myślicie czasami


@OscarGoldman: ale jaki hajs, jaki związek ma Pasternak z Rozparą itp. Chłopie nie każdy się doktoryzował z historii walk żuli. Ciekawą wiedzę masz chyba, ale nie wiem czemu się nie chcesz nią dzielić xD
@Bover: na wykopie? kolego, ja może i jestem yebnięty bo siedzę na tym śmiesznym portaliku z śmiesznymi obrazkami, ale nie będę nikogo oskarżał/pomawiał, ja tylko mówię że wiem, że brudas z lasu nawet nie tknie fejmu, mało tego on już i tak skreślony tylko jeszcze boxdel musi go #!$%@?ć razem z golą, a tak na prawdę tym interesem trzęsie rozpara i pasternak, reszta to pionki.