Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba:

Dlatego stracili władze.

Ale to dobrze ze wiesz - bo nie dyskutujesz że jedno ten koles mówiw Polsce a drugie faktycznie robi.

W zasadzie to to samo co Morawiecki, tylko że teraz nie doewsz sie juz tego z mediów.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: weź chłopie zjedz tego kebaba, bo nawet nie wiesz o co się kłócisz. Piszę ci, że tusk nie zmieni wieku emerytalnego, a ty mi wyskakujesz z informacjami sprzed 10 lat. Piszę ci żebyś douczył się, a ty dalej idziesz w swoje urojenia.
Nara, bo tracę czas na ciebie tylko.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ja lubiłem Tuska z pierwszego rządu, teraz ma mój kredyt zaufania wiadomo, ale jedyne czego się obawiam to, że może oddać kiedyś stery w platformie Trzaskowskiemu bo dla mnie to już jest za bardzo na lewo, chociaż tak naprawdę to mam wrażenie że Pan Rafał mimo, że na niego głosowałem to nie jest polityk, a produkt polityczny. Ale to pieśń przyszłości, na razie niech Pan Donald pokaże co potrafi
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: sam mam lewicowe poglądy i stwierdzam że Tusk nie jest lewicą. On jest w centrum i tyle. No i na bank nie jest socjalistą, prawdziwi socjaliści których znam by cię zjedli za to zdanie (inna sprawa, że ci ludzie nazwali by go krwiożerczym kapitalistą,co też jest śmieszne. Bo ale gdy dwie skrajności przypisują go do przeciwnego obozu, to jest najlepszy znak że jest on w centrum XD)
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: no i nie nazwałem go konserwą. Stwierdziłem tylko ze konserwatyzm nie łączy się z obniżanie podatkow, co było oderwane od Tuska którego cały czas nazywam centrowcem. Po prostu wskazuję że konserwatywny politycy też mogą podnosić podatki, bo konserwatyzm nie wiąże się z poglądami gospodarczymi, czego przykładem jest PiS, który jest konserwacyjny i który jednak podniósł efektywne opodatkowanie ludzi jeśli nie jestem w błędzie.
  • Odpowiedz