Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mówi z sensem. Teraz pytanie - czy przeświadczenie o wpuszczaniu przez Tuska każdego migranta była oparta na jakiś fundamentach czy tylko na narracji pisowców. Boję się że odpowiedź na to pytanie będzie nie do przyjęcia dla pewnej części społeczeństwa, nie będą potrafili znieść że zostali zmanipulowani.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Tusk ma w sumie takie poglądy jak ja w takich sprawach i uważam, że jednak jest liberałem. Bo np. chce związków partnerskich, legalnej aborcji, rozdziału kościoła od państwa, zielonej energii itd. Jedynie w sprawach imigracji ma konserwatywne poglądy (choć też np. lewicowa premier Danii też jest w tym ostra)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN lewak bo: nie powiedział tak mi dopomóż Bóg, nie klęka przed biskupem, uważa gejów za ludzi, a nie za ideologię czy tęczowa zarazę, jest za in vitro, a w sprawie aborcji jest za wyborem nie zakazem, aha i dla konfiarzy jest dodatkowo lewakiem, bo nie jest za dzikim XIX-wiecznym kapitalizmem.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN ma koalicyjną większość i bez KO, koalicja by nie istniała. Poza tym gdy będziesz miał pretensje do Tuska, że przyjął do Polski pigmentododatnich panów chcących ubogacić kulturowo twoje osiedle nie zdziw się gdy otrzymasz taką samą odpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: grupa webera czy partia CDU w Niemczech to też chadecja i liberalny konserwatyzm z naciskiem na liberalny. Stare ''dobre'' PO-PSL to była centroprawica a nie jakieś lewactwo. Do lewactwa im daleka ale też im było i jest daleko do narodowców z którymi zawsze mieli kosę. Pod kątem gospodarki bliżej Rudemu było do Korwina niż do Konfy.
Generalnie PO idzie w kierunku centrum, wielkiego namiotu czy jak kto woli ciepłych kluch.
  • Odpowiedz