Wpis z mikrobloga

@Adams88878: w sezonie 2023 z dalszych tras byłem na Grossglockner Hochalpenstrasse i w Rumunii na Transfogaraskiej i Transalpinie. Robiłem tranzyt po 900 kilometrów dziennie i czułem się jak po 200 na nakedzie ;) Jeżdżę z "plecaczkiem" i maszyna świetnie spisuje się przy jeździe we dwoje. Mocy nie brakuje, można spokojnie wyprzedzać.
A tak wygląda w pełni zapakowany.
fotograf_warszawiak - @Adams88878: w sezonie 2023 z dalszych tras byłem na Grossglock...

źródło: DSC00999

Pobierz
  • Odpowiedz
Super, że Wam pasuje, ja również w większości z plecaczkiem latam. U nas póki co max 1100kmw jeden dzień razem. Rumunię i Alpy mam w planach, za to uwielbiam Bałkany i tam jestem średnio 2x w roku. Mój w pełni załadowany tak wygląda.
Adams88878 - Super, że Wam pasuje, ja również w większości z plecaczkiem latam. U nas...

źródło: 20230915_093940

Pobierz
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: Hehe ja też dziś "zacząłem" sezon. Zaledwie 15km od ziomka z szopy do domu, bo muszę na dniach odstawić moto na przedwiosenny serwis, ale jazda zaliczona :D
Myślałem że zmarznę czy coś, a było mi cieplutko całą drogę mimo braku grzanych bajerów.
  • Odpowiedz