Wpis z mikrobloga

@elbankiero: wydaje mi się, że możesz szkło hartowane z aliex kupić i nakleić jak będzie się fajnie trzymało to git a jak będą bąbelki to wywalisz. Przede wszystkim etui załóż które będzie trochę bardziej wystawało niz ekran żeby jak telefon spadnie na płasko to żeby był bezpieczny fabryczne albo jakieś lepsze np. Nillkin
@elbankiero: Siemka, też kupiłem redmi note 13 i mam pytanie czy naklejałeś na tą oryginalną folię xiaomi jakieś szkło hartowane i czy wyszło ok? czy zrywałeś tamtą folię? Używasz oryginalne etui czy kupiłeś coś lepszego i polecasz?
@elbankiero: a jakie kupiłeś szkło hartowane jakiej firmy, jak się spisuje? to szkło które masz jest mniejsze niż oryginalne etui xiaomi? bo czytałem, że szkło musi być mniejsze niż etui żeby etui nie zachodziło na szkło i się nie "podważało"
@Remus00 redmi note 13 4g zwykły 8/256, jeszcze go nie używam ale z baterią na pewno jest dobrze w porównaniu z moim starym redmi note 5 :D kupiłem szkło bizon glass clear 2 bo wszystkie inne wymiary były większe niż oryginalne etui xiaomi i podważało by szkło, a 4g a 5g ma też inne wymiary telefonu