Wpis z mikrobloga

@satyrysta_satyryk_artysta: Jest tu jakiś lingwista? Czuję, że coś jest nie tak z tym zdaniem. Mam cztery podejrzenia:
- w zdaniu zaczynanym od "co prawda" wymienienie czterech rzeczy z rządu powoduje, że jest za długie,
- umieszczenie informacji "przejechał człowieka" jako trzeciej z czteru wymienionych zaburza jej istotność,
- pierwsza z czterech informacji jest sformułowana w stronie biernej, a pozostałe trzy w czynnej.
  • Odpowiedz
@satyrysta_satyryk_artysta: są też tacy co oburzają się jeśli w tytule artykuły na fejsie pada nazwa BMW np. "Kierwca BMW wjechał w drzewo". No i pojawia się fan jedynej słusznej marki i jojczy po co podawać nazwę marki w tytule, że to źle wpływa na wizerunek kierowców BMW i w ogóle szkalujo, bo wypadków z udziałem BMW wcale tak dużo nie ma i redaktorzyna to tak po złości pisze, bo się klika
  • Odpowiedz
Bo zawsze trzeba w tytule napisać że "KIEROWCA BMW", zeby p0laki klikały, i walili sobie nawzajem w komentarzach ze uuu znowu kierowca BMW cos #!$%@?, ja to nie widzioł żeby w tojocje ktoś wypadek mioł, i kontynuują spiralę efektu potwierdzenia i paradoksu czarnego kruka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W kazdej marce zdarzają się idioci, jezeli patrzeć na suche ilosci, to nie dziwne że czesciej jest to BMW, Audi
harrame - Bo zawsze trzeba w tytule napisać że "KIEROWCA BMW", zeby p0laki klikały, i...

źródło: obraz_2024-02-11_165644017

Pobierz
  • Odpowiedz
@Poldek0000 naprawdę brakuje tutaj znaczka Toyoty. To co się #!$%@?ło z tymi autami to jest jakaś masakra. Urosły w pytę i mam wrażenie że prowadzą je ci sami ludzie co 20 lat temu schowali swoje corolle pod kocyk, tylko nie bardzo ogarniają że te ich crossovery i suvy zajmują 3 razy więcej miejsca.
  • Odpowiedz