Wpis z mikrobloga

#komputery #amd #cs2
Witam, mam problem z temperaturami, moze ktos będzie w stanie mi pomoc, nowy komputer, skladany tydzien temu procesor ryzen 7 5800x, chłodzenie endorfy spartan 5

Chore temperatury podczas grania w cs2, ktos jest w stanie cos podpowiedziec? zmienic chłodzenie? Cs chyba nie jest taką cieżką gra zeby temperatury dochodzily do ponad 90 stopni
lukasz-socha-1 - #komputery #amd #cs2
Witam, mam problem z temperaturami, moze ktos b...

źródło: zdj

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@lukasz-socha-1: To są temperatury max pewnie na 1s na tyle skoczy. Możesz sobie włączyć msi afterburner żeby widzieć temperatury cały czas wbić na csa pograć chwilę dma i wydaje mi się, że pewnie będą cały czas normalne temperatury.
  • Odpowiedz
@lukasz-socha-1: Potencjalnie zasugerował bym:
-Zmienić pastę na jakieś Grizzly (żeby zbić kilka dodatkowych stopni)
-Przepływ powietrza #!$%@? bo ktoś odwrotnie wentylatory dał (nie wypycha ciepłego powietrza)
-Chłodzenie nie dociska lub działa za słabo (w najgorszym wypadku popsute) lub źle ustawiony fan controll i wiatrak działa na 20% możliwości (można ustawić że wiatraki szybciej kręcą przy wyższej temperaturze

-Mało prawdopodobny aczkolwiek możliwy scenariusz że ktoś nie zdjął folijek ochronnych przed montażem z
  • Odpowiedz
@lukasz-socha-1: curve optimizer na -20 i 120 ppt /75 tdc /110 edc power limity i nie ma #!$%@? żeby do 90 stopni dobijało. Wydajność powinna być może 1% gorsza ale 20 stopni mniej masz
  • Odpowiedz
@glowaWDZ: przecież wykres z nakładki amd masz na żywo, nawet wykres ci pokazuje że jest cały czas 90 stopni co jest absurdalną temperaturą w csie na tym procku XD
  • Odpowiedz