Wpis z mikrobloga

no i na ch dają jakiegoś małolata, który trenuje niby od 13rż boks XDDD i dają go do Olejnika, było coś mówione na konferencjach o tym, czy klasyk fejmu, że dowiadujemy się po walce, że ktoś nagle jest sportowym świrem od X czasu xDD wypierdć z takimi przegrywami, a jak nie to dajcie kogoś z doświadczeniem równym, no ludzie

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@paker1910: nie obstawialem tego, zapomnialem o fejmie, dzis sobie przypomnialem, wrocilem do domu wraz z koncem walki parka, nie chce mi sie jakos teraz #!$%@? z betowaniem, ale moze cos zaraz puszcze

i nie boli dupa, po prostu po #!$%@? to robia, juz wiele razy tak bylo, daja kogos z #!$%@?, a po walce mowia no, gosc ma 2137 dni #!$%@? na macie i w ogole, to po #!$%@? dawac takiego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@paker1910: ??
ok
iq20 baiter, lol

obczaj moja cala historie komentarzy zwiazanych z fame, aby mi zarzucic bol dupy, bo nigdy go nie bylo, tym bardziej zwiazanego z betami, male stawki gram na gale, czemu to chyba wydarzenia typu te z najmanem czy wlasnie jak kiedys zrobili to samo z kubanczykiem jak z tym malolatem dzisiejszym, nikt nie mowil, ze ma duze doswiadczenie k1 i kurs na niego byl ogromny w
  • Odpowiedz