Wpis z mikrobloga

Lewacka logika w Disney+. Zacząłem oglądać całkiem fajny serial "Witamy we Wrexham". W dużym skrócie o inwestycji gwiazd Hollywood w podupadły klub piłkarski z Walii.

I dotarłem od odcinka 17 w 1. sezonie, gdzie pokazują jak ważne to jest dla lokalsów, że kibicowanie przechodzi z ojca na syna, że to przywiązanie do miejscowości i klubu buduje całą niewielką społeczność, że to znajomości między mieszańcami na lata, przyjaźnie, wspólne wyjazdy na mecze i tak dalej. To bardziej chodzi o właśnie to lokalne "community", a nie tylko o samą piłkę, dzięki temu kibice są na dobre i na złe. Sceny jak ojciec z synem grają w piłkę, całe rodziny idą na mecz i ogólnie sielankowy obraz.

I oczywiście musieli dodać zajmujący połowę odcinka komentarz pani psycholoszki xDDD W skrócie:
- Dwóch współwłaścicieli ma "bromance", to taka luźna nazwa związku gejowskiego którego nie mogą ujawnić, bo mają żony, ale widocznie mają takie potrzeby (i sceny jak np. przybijają piątkę, żartują)
- Mężczyźni chodzą na mecze bo mają potrzebę kontaktu fizycznego z innymi mężczyznami, tu wcale nie chodzi o piłkę (i tu sceny jak kibice cieszą się po bramce, przytulają, skaczą wspólnie)
- Synowie chodzą na mecze tak jak ojcowie i grają z nimi w piłkę, bo chcą zdobyć akceptację w oczach ojca, taka ukryta forma rodzinnej patologii (i tu scena jak ojciec gra w piłkę z ojcem, ujęcie chłopaka co ma szaliki na ścianie w pokoju).

Nawet moja różowa skomentowała, że to próba tłumaczenia mężczyzn oczami kobiety, a to nie ma sensu. Bo kobieta taka jak ta psycholoszka nie zrozumie, że ktoś ma PASJĘ której może dużo poświęcić. Nie zrozumie, że PASJĄ można się zarazić od małego. Bo on sama nie ma pasji i nie wie jak to działa ¯\(ツ)/¯ Kobieta nie zrozumie, że facet zbije piątkę z innym, przytuli się, ale na pół sekundy bo co do zasady inny mężczyzna go obrzydza, a po strzelonej bramce nie idą się ruchać na boku z tych emocji xD Przecież z koleżankami dają sobie całuski, przytulają bo lubią, więc faceci MUSZĄ mieć tak samo z kolegami. Nie rozumie też czym jest bliskość ojca i syna i że nie ma tu żadnego podtekstu seksualnego, ani nie ma żadnej patologii.

I co gorsza potem takie psycholoszki mają leczyć związki, facetów i całe rodziny.

#bekazlewactwa #bekazlgbt #lewackalogika #4konserwy #psychologia
wojtas_mks - Lewacka logika w Disney+. Zacząłem oglądać całkiem fajny serial "Witamy ...

źródło: wrexham

Pobierz
  • 8
bromance


@wojtas_mks: nawet sexed.pl pisze, że Bromance jest nieseksualną więzią xD

Bromance: To określenie opisuje bliską, nieseksualną więź między dwoma mężczyznami.
https://sexed.pl/bromance-i-womance-na-czym-polega-milosc-platoniczna/

– Przyjaźń platońska to taki rodzaj relacji międzyludzkich, w której osoby lubią swoje towarzystwo i mają podobne zainteresowania. Relacja ta nie ma jednak romantycznych czy seksualnych powiązań – tłumaczy psycholożka Patrycja Wonatowska. – Jeśli relacja taka oparta jest wyłącznie na towarzystwie drugiej osoby, nazywa się ją czasem mianem cukrowej
@wojtas_mks: oglądałem to i chyba jesteś debilem xD przecież ona powiedziała, że bliski kontakt fizyczny w sportach drużynowych i taka przewaga mężczyzn w środowiskach kibicowskich wynika właśnie z potrzeby na platoniczną miłość między mężczyznami, która jest akceptowalna przez konserwatywne środowisko, bez żadnych oskarżeń o homoseksualizm. Bo mężczyzna w codziennym życiu nie może być tak blisko z innym mężczyzną bez oskarżeń o homosekualizm (w konserwatywnym środowisku) chyba że właśnie w kontekście sportów
@ignorancie: Ty naprawdę uważasz, że faceci chodzą na mecze żeby obmacywać się z innymi chłopami? xDDD Widzę sroga odklejka. Czyli jak ktoś uprawia sporty walki to też kryptogej i jeszcze sadomasochista?

Czy wy lewaki musicie nawet pasje i hobby sprowadzać do seksu, cipy i penisa? Macie jakąś odklejkę na tym punkcie?