Wpis z mikrobloga

Uwielbiam skamlenie biedaków i ciapusiów, którzy nie wyhodowali sobie jaj i jedyne protesty jakie robią, to te na wykopie, ale i tak nie za długo, bo Białkov nie ugina się przed terrorystami i afery kończą się po jednym dniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedziemy ze standardowym repertuarem:
- krus
- ciągniki za miliony
- dwa samochody na podjeździe
- dopłaty
- duży podjazd
- duży dom
- milionerzy, bo mają kilknaście/kilkadziesiąt hektarów w Piździchowie Górnym wartości 50 000
zł/ha
- dotacje
- krus
- dwa DROGIE samochody na podjeździe
- dopłaty
- randap

#rolnictwo #bekazpodludzi #bekazwykopkow
  • 16
Uwielbiam skamlenie biedaków i ciapusiów, którzy nie wyhodowali sobie jaj i jedyne protesty jakie robią, to te na wykopie,


@rolnik_wykopowy: dziku, to wyjasnij mi czemu mam klaskac uszami i wspierac protesty, ktore uderza we mnie bezposrednio, gdzie jednoczesnie nie mam wplywu na zadne decyzje ktore sa/wydaja sie krzywdzace protestujacym rolnikom?
Wybory byly kilka miechow temu, nie mam wplywu na glosowanie w parlamencie europejskim, nikt myslacy nie bedzie pisal do "swojego" polityka,
dziku, to wyjasnij mi czemu mam klaskac uszami i wspierac protesty, ktore uderza we mnie bezposrednio, gdzie jednoczesnie nie mam wplywu na zadne decyzje ktore sa/wydaja sie krzywdzace protestujacym rolnikom?


@PurpleHaze: Przecież możesz się do nich dołączyć ze swoimi postulalami. No chyba, że uważasz, że w kraju i UE jest wszystko git, to wtedy każdy protest będzie w Ciebie uderzał.

Wybory byly kilka miechow temu, nie mam wplywu na glosowanie w
No chyba, że uważasz, że w kraju i UE jest wszystko git, to wtedy każdy protest będzie w Ciebie uderzał.


@rolnik_wykopowy: nie jest git i ludzie maja sporo zastrzezen, ale idac za twoim/waszym przykladem, to ze wzgledu na to ze spoldzielnia w ktorej mieszkam czegos nie robi, powinienem nasrac sasiadowi na wycieraczke, niech chlop wie ze protestuje i moze tez sie przylaczy.

a jednak dopiero blokowanie miast daje efekty.


@rolnik_wykopowy:
Serio stac cie tylko na inwektywy i pokaz chamstwa?


@PurpleHaze: Niezłym jesteś manipulantem xD Widzę, że szkoda było odpisywać, bo podałem ci argumenty i źródła i je olałeś, a za to ty mi pieprzysz o jakichś mitycznych ludziach, co to czekają na specjalistę. Dziwnym trafem ostatnio inny przeciwnik protestów podawał mi dokładnie ten sam argument xD Na koniec manipulacja o inwektywach, bo napisałem, że reszta postu, to skamlenie xD
bo podałem ci argumenty i źródła i je olałeś,


@rolnik_wykopowy: jakie argumenty i zrodla mi podales? Wrzuciles mi info o sukcesie protestow w europie, ktore jak widac jednak srednim sukcesem sie zakonczyly, bo gdyby bylo inaczej nie wyszlibyscie na ulice dzis. A po drugiej przekladanie tego na polskie warunki jest glupie, vide notoryczne protesty we Francji o wszystko i stosunek zwyklych ludzi vs ta sama sytuacja w Polsce.
Drugi link mowi
A po drugiej przekladanie tego na polskie warunki jest glupie, vide notoryczne protesty we Francji o wszystko i stosunek zwyklych ludzi vs ta sama sytuacja w Polsce.


@PurpleHaze: Lol, czyli przyznajesz, że Francuzi się wspierają w protestach o byle gówno, a zawistne polaczki, wydłubią drugiemu oczy, bo walczy o swoje? Szanuję za autokrytykę.

Drugi link mowi o sprowadzaniu zywnosci z ameryki, tylko tam jest poki co wiecej znakow zapytania, niz faktycznych
Lol, czyli przyznajesz, że Francuzi się wspierają w protestach o byle gówno, a zawistne polaczki, wydłubią drugiemu oczy, bo walczy o swoje? Szanuję za autokrytykę.


@rolnik_wykopowy: brzmisz tak jakby sie wczoraj urodzil. Poza marszem kobiet, marszem przeciwko pis i wczesniej moze w latach komuny, kiedy miales spoleczne ruszenie i popracie dla jakichkolwiek protestow? Byles na marszu kobiet, na marszu czarnych parasolek, w wawie na demonstracji antypis, czy tez jak wolisz poparcia
Odpiszę ci manipulancie, bo usilnie próbujesz wyjść na inteligenta, którym nie jesteś.

To nie autokrytyka, bo ja bym wasz protest popieral, gdyby nie to ze na nim ucierpia szarzy obywatele, tylko i wylacznie.


@PurpleHaze: Dobrze, że protesty, które wymieniłeś nie blokowały ruchu i dojazdów do neurologów.

Myslisz ze mozna sobie wizyte jednym telefonem przelozyc, na kolejny dzien?


@PurpleHaze Myślę, że wiedząc, że będą utrudnienia w ruchu mogę jechać do tego okulisty