Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo nudnym człowiekiem. Gdy się odzywałem, to zawsze na poważnie, bez żartowania. Nie mam poczucia humoru.
Gdy piszę wiadomości w internecie, nawet prywatnie, to zawsze rozpoczynam zdania od wielkiej litery, używam, kropek, przecinków. Normalni ludzie tak nie robią, ich styl rozmowy internetowej jest luźny.
Nie dziwię się, że ludzie mnie odtrącali. Takiego człowieka po prostu nie da się lubić.
#przegryw
  • 6
@Szary_Anon: no w sumie nie pamiętam aby na przestrzeni kilku lat których się znamy abyś kiedykolwiek emanował poczuciem humoru. Ja tam chyba jakieś mam i czasami miałem wrażenie że cię męczyłem bo pisałem ci na pw coś śmiesznego (przynajmniej w mojej opinii) a ty tak średnio na to reagowałeś ehh.
Gdy piszę wiadomości w internecie, nawet prywatnie, to zawsze rozpoczynam zdania od wielkiej litery, używam, kropek, przecinków.


@Szary_Anon: Ja tak samo i już kilka razy słyszałam (a raczej czytałam), że to jest dziwne albo że dziwnie się ze mną pisze.

#!$%@? z autyzmem, nie przejmuj się, też wstawiam przecinki. Nie masz się czym stresować, to po pierwsze


@Schizotypoidal: A gdzie kropka na końcu? ||