Wpis z mikrobloga

Czy ma ktos tutaj ING walutowe (USD) i wyplacal z XTB na ing?
Jakie sa dodatkowe koszty bankowe, bo wiem ze XTB nie pobiera nic, a ile pobiera ing?
wg tabel nic, ale moze ktos ma rowniez konto i moze potwierdzic?:)

#gielda #ing #xtb
  • 15
@jimmyF: zawsze ci może zablokować konto jak ma podejrzenie że masz pieniądze np nielegalnie albo nie wypełnisz kyc albo masz transakcje z jakiegoś podejrzanego konta. Ale nie jest to jakieś powszechne ale zdarza się i to nie jest kwestia ing tylko każdego banku.

Sa prowizje bo przelew idzie przez inne banki. Jak zapytasz XTB to oni ci tylko powiedza ze oni nie pobieraja prowizji. Przelewy dolarowe sa generalnie problemem u nas.
  • 0
@gustowny_dzikus: nie mam problemu zaplacic tej prowizji, tylko chce sie gdzies dowiedziec ile to bedzie ;D
jesli to bedzie 200zl to luz, ale jak to ma byc % kwoty i gdzieś ktoś napisał, że zapłacił 11% to przy kwocie, która tam mam byłoby to chore zaplacic tysiace dolarow za przelew, chyba ze jest jakis limit typu max 50 dolarow
@jimmyF nie pamiętam ile, ale nie jakoś dużo bo pamiętam, że się #!$%@?łem na wysokość tej opłaty. XD

Z tego co później wyszukałem to opłata jest kwotowa, nie procentowa, ale to było z dwa lata temu.