Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać jak trzeba wyglądać żeby mieć pary na tinderze? Od miesiąca mam tylko 19 w tym 3 dopasowania w którym tylko samotna matka ze mną pisała. Przecież to jest niepojęte jak ciężko facetowi poderwać jakąś laske w dzisiejszych czasach mimo tych wszystkich udogodnień XXI wieku.... i jak tu nie chlać...
#przegryw #tinder
  • 19
  • Odpowiedz
@Wozny1: zabrzmie jak boomer, ale w moich czasach xD. To mimo że istniały portale jak sympatią czy badoo to nigdy z nich nie korzystałem. Wychodziłem sam do pubu czy do lepszego klubu i tam poznawałem dziewczyny. Już powiedzmy w 2010r. z tych portali korzystały gold diggery i inne odrzuty, szkoda było czasu. Wyjdz z domu i poznawaj ludzi bo tracisz czas
  • Odpowiedz
@rafal4432 można tak robić ale trzeba mieć skilla i determinację i mocno pocisnąć look. Moim zdaniem dobra rada. Ale nie jest to łatwiejsze niż Tinder. Mówię to jako osoba która to robi totalnie na luzie.

@Wozny1 Tak. Ale jak wiemy. Każdemu brakuje tego czego nie ma. A ja akurat jestem seksoholikiem
  • Odpowiedz
@Kayleigh: w moim przypadku wystarczyła stylowka koszula i krawat. Umiejętności miałem raczej na poziomie normalnym xD. Nawet nigdy nie zapłaciłem dziewczynie za drinka. Po prostu sie dosiadałem, pogadałem, jak jej albo mi nie pasowało to szukałem dalej i tyle. Wyobrażam sobie że teraz wymagania są większe ale normalne dziewczyny nie wymarły. Szukajcie bardziej w konserwatywnych środowiskach nawet jak głosuję na pis to lepiej niż na lewicę xD
  • Odpowiedz
@Wozny1: Zmień na zdj Chada nabij sobie like potem zmień na swoje wtedy like dawaj laska wpadnie ci 40 par nawet się nie skapną ja tak robię. Ale ogólnie tinder to syf
  • Odpowiedz
@Wozny1: Radzę ci usunąć to gowno,bo zmarnujesz sobie życie tak jak ja mam 30 lat siedzę na tym syfie już od 6 wiosen i powiem jedno miałem tam jakieś FWB,ale #!$%@? z tego jak zmarnowałem tyle czasu laski są tam zaburzone i pamiętaj najlepszy sort jest już oklepany tam tylko odpady są albo atencjuszki chcesz poznać kogos musisz sie przełamać wiem,ze to nie takie proste jak ktoś jest nieśmiały,ale innej recepty
  • Odpowiedz
@Wozny1: chlopie 19 par to ja nigdy nie miałem xd. Jak nie jestes chadem tinder to marnowanie czasu, żaden z twoich męskich przodków nie miał takiego problemu jak faceci dzisiaj.
  • Odpowiedz