Wpis z mikrobloga

#famemma #carrioner #polskiyoutube #youtube #feministki #wardega
Przejrzałem kilka filmów tego typa i widać, że gościa konkretnie odklejło. Typ zachowuje się jak feministka tylko w stosunku do kobiet. Tak jak feministki drą jape, że wszyscy faceci są najgorsi, tak ten typ drze jape, że wszystkie kobiety są najgorsze. Pamiętam, że chyba kiedyś niebył tak odklejony jak teraz. Jeszcze to jest typ człowieka do którego logiczne argumenty nietrafiają. Jak się uweźmie jednego tematu i postawi w swojej głowie tezę to go nieprzekonasz, że jest w błędzie tylko żyje w bańce swoich przekonań
Hanlan - #famemma #carrioner #polskiyoutube #youtube #feministki #wardega
Przejrzałem...

źródło: download

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Hanlan: Jako człowiek który kiedyś go oglądał mogę napisać, że on był zawsze bardzo odklejony natomiast kiedyś nikt po prostu nie zwracał na to uwagi za bardzo, a do tego na przykład za cel obierał sobie ludzi z bardzo wątpliwą reputacją typu Pallaside. On gada takie głupoty o kobietach, że mózg w poprzek staje żerując na bardziej podatnych na manipulacje nimi.
  • Odpowiedz
@Hanlan: Po prostu żerowanie na typach którzy mają problemy z relacjami damsko-męskimi. Typ pogada jakie to kobiety są złe biorąc za przykład jakieś skrajności, a grupa odbiorcza myśląca za wszystkie typiary (bo wynalazł na to jakiś algorytm który działa 1:1 dla każdej kobiety) są skrzywione będzie przyklaskiwać.
  • Odpowiedz