Wpis z mikrobloga

@Redplaya
To ty jako facet patrząc nie wyczuwasz urody kobiety?

Ale wiesz że pewnie kumpel ma rację, i te laski to pewnie średnie patyczaki które naoglądały się innych średnich kobiet.

Spróbuj kierować się uczuciami,a nie tym co ci kultura wmawia,a zauważysz jak brzydkie i mało atrakcyjne są kobiety w polsce.

No ale jak chcesz to dalej możesz uważać że chudość czyni kobietę atrakcyjną.
Tak jest jednak łatwiej.
To tak jak faceci twierdzący
@Redplaya
To musisz mieć albo zawyżone zdanie o półkach,albo zawyżone o sobie.

Albo jesteś mega brzydki i nieatrakcyjnych jak typowa polka.

Kieruj się uczuciami,instyktami,nie nakazami ginocentrycznego społeczeństwa.

Kobietom nic się nie należy zaxto że są kobietami.
@pawel89uri: hehe nie trafiles, akurat ja z kobietami nigdy problemu nie mialem i to doswiadczenie pozwolilo mi wyciagnac wniosek ze obie strony maja za uszami. Kobietom sie wkreca ze sa pepkiem swiata, a faceci chlona tego black pilla uzprawiedliwiajac wszystko dookola zamiast spojrzec na siebie czasem.
@Redplaya
Proszę nie bądź kolejnym co się chwali ilością, ilość to tylko informacja ile kobiet zapeklowałeś,czy tam byłeś w związku.
To nie jest informacja o jakości.
Można mieć 1 kobietę w życiu i to będzie 10/10,a także Można mieć setkę 3/10.
Ba,Można być prawiczkiem i nie dać sobie wmówić że brzydkie kobiety są ładne, nawet jak się nie ma szans na taką.
Chociaż kobiet pięknych jest tak mało, że zwykle ci co
ja odrzucam ogólnie każdego bo mam problemy z okazywaniem uczyć plus jestem skupiona na ogół na innych rzeczach , nigdy mnie nie swiezbilo do związków


@Linnior88: no i tak robią też inne wolne kobiety. Dlatego się mówi że po trzydziestce to już został sam odpad, czyli kobiety co odpadły z rynku matrymonialnego na własne życzenie.
@pawel89uri: Fajnie to ująłeś. Piękno jakie widzimy w drugim człowieku to ocena czysto subiektywna. Pamiętam że juz od podstawówki gdy podkochiwalem się w jakiejś dziewczynie to raczej nie podobały mi się te do których wszyscy wzdychali, chyba dosłownie jeden taki przypadek był że akurat dziewczyna powszechnie uznana za TOP bardzo mi się podobała. Zwykle były to te najładniejsze z szarych myszek, ale nigdy nie były one rozchwytywane. Fakt że praktycznie każda