Wpis z mikrobloga

@LoginZajetyPrzezKomornika: Ale generalnie to nie jest żadna tajna informacja. Przeciez komisja śledcza chce go dojechać , ale nie mają jak - Zbyszek nie ma nic przeciwko przedstawieniu dokumentacji medycznej jak wyżej. Wiem że przez różne numery z kremacją w Albanii na te sprawe się patrzy inaczej, ale stety/niestety to prawda. Też mu życzę powrotu do zdrowia i sprawiedliwego osądzenia, ale jak nie to stanie przed innym sądem.
https://www.lublin112.pl/zbigniew-ziobro-zniknal-z-zycia-politycznego-przebywa-w-jednym-z-lubelskich-szpitali/

Lublin dlatego że
W ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka informacji, z których wynikało, iż do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej trafił Zbigniew Ziobro. Z uwagi na przepisy, szpitale nie udzielają informacji o swoich pacjentach, nikt nie chciał oficjalnie potwierdzić tego faktu.


@Ifter: Kolejne bezwartościowe źródło. Nie ma wg niego żadnego potwierdzenia, że Ziobro znajduje się w tym szpitalu, a nawet jeśli, to wiadomo, że PiSowcy potrafią leżeć w szpitalach, w których nie powinni się znajdować. Nic
@LoginZajetyPrzezKomornika: Poczekaj, wyjaśnij mi jak wyobrażasz sobie tok rozumowania Ziobry. "Będę symulował, sfałszuję dokumentację medyczną, nie będą mnie wzywali przed komisje, ludzie zapomną i nie było tematu"? No nie, W NAJLEPSZYM WYPADKU mógłby grać na czas ale w jakim celu? Siedzi w domu i pali dokumenty czy czeka aż PiS znowu dojdzie do władzy? Przecież on był ministrem sprawiedliwości i wie jak mogą go dojechać a on jest zbyt rozpoznawalny żeby