Wpis z mikrobloga

#modafinil
Zamówiłem pakiet testowy ze strony …-sklep.com, zobaczymy.
Znalazłem tez info o stronach …-pl.com oraz facet365
Ktoś potwierdzi czy legit i jak z jakością. Ewentualnie poleci jakiś sprawdzony
  • 17
  • Odpowiedz
…-sklep.com jest sprawdzony. Ostatnio nawet rabat mi dali ;) Wysyłka jest szybka a Walkert 150 na mnie działa całkiem spoko.
Daj znać, co z tego pakietu najlepiej działało na Ciebie. Ja nie testowałem ich całego asortymentu, więc może jest coś lepszego.
Modafinil brałem tylko z internetów, więc nie mam tez za bardzo porównania do innych źródeł.
  • Odpowiedz
@laszek266: Jakoś kilka godzin po zamówieniu lub następnego dnia (teraz już nie pamiętam dokładnie) przychodzi email od czeskiego przewoźnika z numerem przesyłki. Potem tę przesyłką przejmuje Inpost i wrzuca do paczkomatu. Po drodze przychodzą tez jakieś powiadomienia z Inpostu. Tak to wyglądało w moim przypadku. Innych sposobów dostaw nie testowałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@pulaas: przesyłka dotarła dosyć szybko - zamawiałem w poniedziałek wieczorem, a w środę już w paczkomacie. W czwartek rano zacząłem od Modvigil 100g (pół tabletki) o 8 rano. O 10 poczułem kolosalną różnicę w podejściu do pracy (w porównaniu z np z dniem wcześniejszym).
  • Odpowiedz
@laszek266: No bo to najlepiej od połówki zacząć. Drugą wczesnym popołudniem jeśli będzie potrzeba. Tylko nie za późno bo potem trudno zasnąć. Staraj się nie "pomagać" kawą bo to może taki nerwowy stan wprowadzić, który raczej nie ułatwia pracy.
  • Odpowiedz
  • 1
@pulaas: przeszedłem rundkę z każdą z tabletek i co mogę powiedzieć po kolei jak brałem:
1. Modvigil - wziąłem pół tabletki i poczułem wyraźną różnicę, chęć do działania, skupienie na pracy (wziąłem o 8 rano, wieczorem zasnąłem normalnie)
2. Modalert, o 8 rano pół tabletki, około południa musiałem poprawić kolejną. Efekt jak dla mnie słabszy, noc taka se, miałem dziwne sny i często się budziłem
3. Artvigil, o 8 cała tabletka
  • Odpowiedz
@laszek266: Ja teraz używam Waklertu właśnie. Kiedyś, zdaje się, testowałem Modvigil i nawet spoko ale chyba trochę słabszy od Waklertu. Pozostałych nie tykałem ale z tego co piszesz, to chyba nie będę kombinował.
Ze snem zazwyczaj nie mam problemu. Ale tez pilnuję, żeby nie aplikować sobie zbyt późno.
  • Odpowiedz
  • 1
@m4g1k: Po kolejnym tygodniu utwierdziłem się w przekonaniu, że dla mnie Waklert najlepszy, ale na razie odstawiłem bo pojawiły mi się dziwne stany lękowe, niepokój i byłem dziwnie spięty (opinia kolegi). Po tygodniu samopoczucie wróciło do normy.
  • Odpowiedz
A brałeś to z jakiegoś powodu konkretnego, czy tak po prostu?

Jestem na etapie walki z prokrastynacją i brakiem pamięci, jako przyczynę zdiagnozowałem u siebie ADHD (mam 35 lat). Zastanawiam się i szukam w necie, czy lepszy będzie modafinil czy metylofenidat (medikinet). :)
  • Odpowiedz
  • 0
@m4g1k tak po prostu chciałem spróbować po przeczytaniu opinii.
Spróbuj może skonsultować się z lekarzem, może wypisze receptę na mod z apteki (będziesz miał pewność że to 100% modafinil). Ale z pewnością są tutaj Mirki, którzy mają wiedzę i poradzą w tym temacie.
  • Odpowiedz