Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Mam sobie domenę a na niej pocztę od XX lat, dawniej miałem ją na prokonto ale później się skiepściło i szukałem czegoś darmowego i przeniosłem do... Yandexa ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i po kilku latach ogarnąłem, że to ruskie i no poczta czasem nie dochodzi.

Jest coś godnego polecenia za darmoszkę (ew. po taniości - rozumiem tu max 50zł/rok)? Wymagań wielkich nie mam - 1 konto, 10giba mi wystarczy, 99,9% dostępności, jakiś backup, no i bez spamu reklamowego. No i najlepiej z darmową migracją (ale to se jakoś poradzę jak nie będzie).

Jak paczam po necie to tak średnio bym powiedział (jak coś jest tanie w tym roku to za odnowienie chcą 250 zeta xD) a porównywarki wrzucają na minę pokazując cenę za miesiąc a nie rok xD

Liczę na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #hosting
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1: Rzeczywiście tanio jak za gmaila... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sohost Bardzo możliwe, że Was wybiorę, jeszcze zastanowię się który pakiet
@hostinghouse_pl Sorry, ale: Miało być 10GB a do tego odstraszyła mnie hipokryzja "stale niskie ceny - próżno u nas szukać haczyków dziś za darmo, za rok 300zł" przy ofercie wyświetlanej 15 zł za pierwszy rok 30 zł / rok w kolejnych latach ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@MgrMarecki: my widzimy jednak różnicę między czytelnym informowaniem klienta ile zapłaci dziś i za rok, a ceną podaną tylko na dziś (gdzie cena odnowienia schowana jest w regulaminie promocji lub cenniku, do którego link jest schowany w stopce). Podobnie jest jeśli chodzi o dodatkowe, często niezamówione usługi (np. obsługa starszych wersji PHP), które potem są doliczane do faktur za hosting - u nas tego nie znajdziesz.
Za niedopatrzenie odnośnie ilości poszukiwanych
  • Odpowiedz