Wpis z mikrobloga

To jak ludzie się czepiają wszystkiego i każdego odnośnie tego kanału robi się już tak żenujące. Tak samo jak ten przygłup co wczoraj zadzwonił.

Ludzie gówno się znają, gówno osiągnęli, a najwięcej się wymądrzają.

Każdy normalny człowiek ma to po prostu gdzieś i albo ogląda albo nie. Szczególnie że to pierwsze nagrania, dopiero łapią sobie wszyscy jakieś flow.

Tak samo jak wchodzenie teraz na kanał sportowy i pisanie że kanał zero was zabił, 100k vs 1k. No do #!$%@? nędzy a ile ma być przygłupie jak masz nahypowany projekt który każdy sprawdza. Takie rzeczy można pisać za rok jak już musisz.

Ogarnijcie się.

#kanalzero #kanalsportowy #stanowski
  • 21
  • Odpowiedz
  • 2
@essla: irytują mnie po prostu ludzie którzy ciągle wszystko krytykują. Najlepiej niech banują ich na kanale i z głowy żeby trochę to oczyścić bo ci wszyscy najwięksi krzykacze do zbyt ogarniętych to nie należą, a te komentarze tylko #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
  • 0
@mackbig: Ale to dalej gość ktory jest dziennikarzem sportowym i to głównie piłkarskim od jakichś 20 lat. Jak uznajemy raczka za dobrego krytyka filmowego (z ktorym sie ni #!$%@? nie zgadzam) to stanowski też jest specjalistą na pewno w swoim temacie.
  • Odpowiedz
@BC_anada Doskonale Cię rozumiem, ale nie wymagaj zbyt wiele od ludzi, którzy mają czas i chęci emocjonować się kanałem na YT ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zamiast naprawiać swoje życie tylko szukają czego by się tu przyje*bać i wylać jad by sobie ulżyć i żeby ktoś poczuł się gorzej. Oczywiście tylko w internecie, bo w realnym życiu brak odwagi.

Cisną kanał zero, że telewizja R xd Cisną kanał sportowy,
  • Odpowiedz
To jak ludzie się czepiają wszystkiego i każdego odnośnie tego kanału


Czepiają się głównie propisowskich twórców kanału

Ludzie gówno się znają, gówno osiągnęli, a najwięcej się wymądrzają.


Nadal mogą mieć własną opinię na temat tego kanału

Każdy normalny człowiek ma to po prostu gdzieś i albo ogląda albo nie.


Nie każdy a świat nie jest czarno-biały

z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@conamirko: @missioncritical: Jestem po prostu wielkim fanej merytorycznej krytyki. Na przykład mogę się czepić tego generała że wymaga ode mnie walki za Polskę bo korzystam z usług publicznych (za które płace w podatkach i sam też oddaje swoją firmą jakieś usługi polsce), czy za to że powinienem iść na wojnę bo konstytucja. I taką krytykę uwielbiam i szanuję. Tymczasem wejdź w sekcje komentarzy na youtube czy wykopie a 90% "ale
  • Odpowiedz