Wpis z mikrobloga

  • 1494
@mannoroth niby prawdziwe ale różnica polega na tym że Dino, bardzo sprytnie, weszło w lokalizacje których Lidl i Biedra nawet nie rozważają - malutkie pipidówy gdzie latami jedynym sklepem była pani Zosia czynna do 15. Więc Dino nie musi się reklamować bo nie ma z kim walczyć jako konkurencja
  • Odpowiedz
@czuczer: w okolicy 15km mam 2 dino, oba w innych miejscowościach, oba są kilometr od biedronki i lidla, no tak średnio z tymi lokalizacjami bym powiedział, tak średnio
  • Odpowiedz
Dino nie musi się reklamować bo nie ma z kim walczyć jako konkurencja


@czuczer: u mnie Dino i biedronkę dzieli z 300m, więc twoja teoria tak średnio się trzyma kupy
  • Odpowiedz
Dino, bardzo sprytnie, weszło w lokalizacje których Lidl i Biedra nawet nie rozważają - malutkie pipidówy gdzie latami jedynym sklepem była pani Zosia czynna do 15. Więc Dino nie musi się reklamować bo nie ma z kim walczyć jako konkurencja

@czuczer: może tak było na początku, teraz jest mnóstwo miasteczek w których jest i dino i biedra
  • Odpowiedz
@czuczer: Dino zbija kasę na boomie w budowlance. Wszystkie małe miejscowości w mojej okolicy, w których powstały w ostatnich latach duże osiedla nowych domów, mają teraz swoje Dino. Biedronka zaczyna wchodzić na ten teren, ale Dino jest pionierem.
  • Odpowiedz
  • 36
Ależ się tam zesraliscie żeby udowodnić że nie tylko pipidówy. Ale prawda jest że Dino zaczęło i urosło do tego co jest właśnie w tych pipidowwch, to że teraz pojawia się tam Biedra czy Lidl to inna sprawa ale wciąż znakomita większość Dino jest w miejscach gdzie sołtys przed domem dupą szczeka i jest to jedyny sensowny sklep w odległości kilku km.
  • Odpowiedz
Ależ się tam zesraliscie żeby udowodnić że nie tylko pipidówy. Ale prawda jest że Dino zaczęło i urosło do tego co jest właśnie w tych pipidowwch


@czuczer: ale nikt nie mówi, że Dino nie powstaje w pipidówach XD Tylko że w tych pipidówach otwierają się też biedronki
  • Odpowiedz
@futrzakos: No i to jest idealne położenie dyskontów spożywczych - jeden obok drugiego, cześć rzeczy w jednym biorę część w drugim. Wioskowy promocyjny raj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz