Wpis z mikrobloga

@QuaS: No że do czerwca to już nie #!$%@?, bo maj 2023 był ekstremalnie suchym i słonecznym miesiącem. Od 20 kwietnia do 10 czerwca była taka lampa, że się zapominało jak chmury wyglądają. Tyle, że nie było gorąco, bo temperatury były lekko poniżej normy wieloletniej.

Zima była #!$%@?, bo była ciepła (bezśnieżna) a przy tym bardzo wilgotna i pochmurna. Tak naprawdę to był listopad powtórzony jeszcze 3 razy po tym właściwym,
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: nie załamuj mnie.

Każdy każdemu komu powie się ten tekst nawet na srogiej fazie obudzony o 21:37 powinien wiedzieć skąd pochodzi ten tekst. Już nie chodzi nawet o to jaki to utwór ale o autora tekstu.

Tak samo jak to

Wysoki Sądzie ja z narkotykami

Miałem tyle wspólnego co z Mercedesami

Czyli nic I nigdy nie uwierzę
  • Odpowiedz
@nick230: po prostu mam zwykle lampki, niektóre są bardziej żółte, inne mniej. Raczej zwykle ciepłe swiatlo. Jedna mam białą przy komputerze, doswietlam nią twarz na spotkaniach online.

Mam na oknach rolety, ustawiłem jedna lampkę centralnie na okno, daje to poczucie, że jest jasno na zewnątrz, bo w końcu z okna leci światło. Zapalam lampki w ciągu dnia i ich nie gaszę, gdy gdzieś wychodze. Najgorsze uczucie to imo powrót do kompletnie
  • Odpowiedz
@flash890: Mówię prawdę. Cała strefa prądu północnoatlantyckiego nie nadaje się do życia. Polska dostaje nim po mordzie 60% wszystkich dni w roku ponad. Średnio w Polsce około 66dni jest pogodnych. Kraj nie do życia pod względem pogody. Nie pod względem temperatur, a pod względem fatalnego usłonecznienie i wiecznych wichur
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes chłopie w Polsce jest około 1600 h ze słońcem w skandynawi poniżej 1200 na wybrzeżu Norwegi do 1200-1600 w głębi lądu, więc twoja teza że Polacy są bardziej agresywni bo mają mniej słońca jest z dupy. Skandynawowie mają mniej godzin ze słońcem, a przez to, że latem dłużej jest u nich widno to mają mniej takich dni, wiec pieprzysz głupoty
  • Odpowiedz