Wpis z mikrobloga

@snorli12: co ty gadasz xd
Para młodych zarabiająca minimalna krajowa ma 7000zl budżetu.
Wynajem mieszkania 2 pokojowego 40m² w mieście wojewódzkim, w nowym bloku dopiero urządzonym 2700zl. Zostaje ponad 5000zl
I mówimy tu o minimalnej krajowej.
Tak cała masa mieszka za granicą co ty za bzdury piszesz. Mieszka bo koszty wynajmu i życia są takie że muszą zostać w domu


@snorli12 uczepiłeś się zagranicy ale popatrz ma głupi meldunek. Ile znasz osób które pilnują meldunku? Ja się wymeldowałem po jakiś 14 latach od opuszczenia rodzinnego domu tylko dlatego że mogłem to zrobić przy okazji. Wyjechałem do innego miasta prawie 200km a "mieszkałem" dalej z rodzicami
Niezwykłe jest, że za każdym razem pojawiają się te same argumentu sugerujące, że GUS, czy Eurostat to idioci - tak jakby niektórzy bardzo nie chcieli zaakceptować rzeczywistości i tego, że nasze otoczenie to nie musi być najlepsza próba reprezentatywna ;)

@ipkis123: @Wibrujacycymbalek: Meldunek jest tylko jednym z czynników branych do tych statystyk, natomiast bazy są o wiele bardziej rozbudowane. Odważę się nawet powiedzieć, że meldunek w Eurostacie jest najmniej ważnym
skończcie wreszcie przeklejać te bzdury.

Przecież cała masa tych "mieszkających z rodzicami" mieszka za granicą, wynajmuje mieszkania a nawet posiada własne. It's bullshit


@pastibox: #!$%@? wykop w pigułce, dzień w dzień idzie napluć w klawiaturę i monitor jak się czyta co się tu widzi. Zaraz 200 plusów bo 'ja widze rze plusowane to daje plusa' od randomowych przegrywów z gorących. Państwo doskonale wie co się dzieje z każdym GROSZEM w budżecie