Wpis z mikrobloga

@wiecznybeton: Chodzi o gwarancję należytego wykonania kontraktu i gwarancję usunięcia wad i usterek? Robimy takie ubezpieczenia. Jeśli chodzi o ubezpieczenie placu budowy czy też po prostu OC dla architekta to temat również nie jest nam obcy i robiliśmy takie polisy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Roballo: coś co rzeczywiście działa to świadczenie w razie doznania uszczerbku na zdrowiu, poważnej choroby, w razie leczenia w szpitalu czy zabiegu operacyjnego, oczywiście jest LLoyd's czy ubezpieczenia wraz z hipoteką ale tu zdecydowanie trudniej o wypłatę
@Roballo: @wcaleniepchamsiewmultikonto @bill-adamsonn @flickkk @zets @OsSikorskiego Muszę posypać głowę popiołem ( _) W zeszłym roku mieliśmy zamknięty dedykowany produkt w multiagencji ale został zdjęty z oferty już jakiś czas temu. Obecnie jedną z opcji jest tak jak pisze @djdaniel LLoyd's natomiast:
1. Wypłaca świadczenie dopiero po 21 dniu choroby i nie wyrównuje za te 21 dni choroby.
2. Za świadczenie 15k miesięcznie dla 28-30 letniego programisty składka to
via Android
  • 1
@OptiFinance kurcze nie pocieszasz z tym faktem, rzeczywiście ich oferta jest słaba. Byłoby fajnie gdyby wam się udało coś ugryźć w tym temacie bo w firmie nie ja jeden już się nad tym zastanawiałem + jak widać wyżej też parę osób. Będę pingowac co jakiś czas :)