Wpis z mikrobloga

#tinder #cocomo akcja: spotkalem sie z 20 latka, gadka szmatka normalnie, układało sie to poszedlem z nia do baru (sam wybieralem), ona niby trenowała pole dance i do mnie zeby isc razem do klubu z pole dance. Wykręciłem sie jakos bo nie lubie takich miejsc, gadka dalej sie klei przelizalemsie z nia juz przytulona do mnie, eskaluje wszystko git, a po jakims czasie ina znowu o tym pole dance i ze dzis jakis otwieraja (lampka mi sie zapala). Zamknalem wieczor chcialem jechac do niej ale „nie miala warunków” a po tej akcji z pole dance pomyslalem ze nie chce jej ja swoim kwadracie.
Teraz pytanie: czy to dawne parasolkary przesiadły sie na tindera, czy przy okazji chciala sobie dorobic biorac za mnie prowizje? Spedzilem z nia mily wieczor, od 18 praktycznie do 1 w nocy - inwestowałaby tyle czasu?
  • 20
  • 0
@cichyluki88 sprawialem, generalnir pytala o prace ale zawsze sie o tym rozmawia. Co ciekawe nie byla otwarcie zainteresowana moim hajsem, a to ze niektore laski wola starszych z hajsem to oczywiste, wiec cala sytuacja nie wygladala az tak dziwnie
  • 0
@cichyluki88 to nie bylo jakies nachalne, wymieniła kilka klubow, dopiero za drugim razem zapaliła mi sie lampka bo akurat dzis bylo otwarcie :P generalnie czulem sie bezpiecznie bo w barze duzo osob z obslugi mnie zna, No i mialem ochote wyjsc z domu i posiedziec z dupa wiec jestem zadowolony z wieczoru, ale jak pomysle ze mogla mi cos dosypać juz tam a pozniej zaciągnąć w inne miejsce kiedy bylbym w trybie
@fiir: a ona chciała oglądać? Wziąłbym ją następnym razem w neutralne miejsce, spał czy była kiedyś w takim klubie, czy chciałaby tam pracować, może spytał czy lubi kobiety. Wszystko na luzie i że śmiechem
  • 0
@marcus777 chciala ogladac i mowi ze czasem chodiz z kolezanka ale bab jeszcze mlodych nie wpuszczaja samych @cichyluki88 nje bede chyba ryzykowal miala fajny nastoletni vibe ale nie warto, po tej akcji juz nie umialbym sie wyluzować. Na profilowym miala zdjecie na rurce w szklankach
@fiir: ale że co baba na randce chciała iść do klubu go-go? Co ona chciała oglądać inne kobiety jak tańczą. Przecież to się nie klei w ogóle. Ja tu nie rozumiem nawet o co chodzi. jakieś 99% kobiet jakby usłyszało że facet chodzi do klubu go-go oglądać inne baby to by uznały to jako zdradę. Jak na moje to była próba jakiegoś naciągnięcia. Poszedłbyś i by było anon postaw drinka, a