Wpis z mikrobloga

#poco #xiaomi
Parę dni temu kupowałem telefon. Zamówiłem sobie poco x6 pro do media expert, bo nigdzie nie było stacjonarnie. Poszedłem odebrać ,a facet mówi do mnie, że czemu taki telefon, że to mega lipa:( pytam w takim razie co lepszego w tej cenie, a on, że Samsung a54. Mówię daj pan spokoj z tymi Samsungami. I tak po paru dniach muszę powiedzieć, że poco x6 pro to całkiem fajny telefon. Przesiadka z redmi note 8 pro - widać różnicę w szybkości działania telefonu. Nic się nie grzeje, bateria starczy na cały dzień spokojnie.
  • 6
  • Odpowiedz
@Miturz Sam kiedyś namówiłem starsze małżeństwo (ale nie dziadków z demencją) na zakup najnowszego wtedy Samsunga S6 zamiast iPhona, bo szkoda kasy i Samsung jest "taki sam albo i lepszy". Prowizja była większa od promocji samsungów

Na drugi dzień przyszli z wściekłą i rozryczaną córką 20 lat, że "kupili jej gówno, a wszystkie znajome mają ip, więc chcą wymienić". Na szczęście ja wtedy już kończyłem zmianę i szybko się ulotniłem. (
  • Odpowiedz
@Miturz Po pierwsze jak w media expert ci coś poleca sprzedawca to niech se gada.
Po drugie - nigdy nie kupuj niczego w media expert. Naprawdę lepiej nawet dopłacić u konkurencji 10% niż się męczyć z tym sklepem.
  • Odpowiedz