Wpis z mikrobloga

@aczutuse: może, skutków ubocznych jest w cholere. Ja miałem zawroty głowy, bezsenność, zatrzymanie wody w ograniźmie, spadek kondycji. Każdy na SSRI reaguje inaczej.
  • Odpowiedz
@aczutuse: pierwsze dwa tygodnie nie wiedziałam co zrobić z energią na zmianę z totalnym brakiem siły do czegokolwiek - jakby zaostrzenie depresji połączone z wariactwem xd, do tego anhedonia która nie mija od lat stosowania, siadła koncentracja i libido na łeb, zdolność do nauki znacznie spadła i w tej materii poprawy też nie zauważyłam - po prostu nauczyłam się nowego sposobu funkcjonowaniu. Ale jak już było wyżej, to indywidualna kwestia. Grunt
  • Odpowiedz
@aczutuse: brałem wenle, biorę escitalopram. Gorzej wspominam włączanie wenli. Brak sił, niepokój już po przebudzeniu, mdłości i brak apetytu, zawroty głowy. Mija to do miesiąca. Schudłem wtedy 8kg w 2 tygodnie bo nic nie mogłem jeść. Po esci zero objawów, łykałem jak tiktaki. Wenle odstawiłem sam po 2 latach przyjmowania czego żałuję do dziś, bo było wtedy bardzo dobrze, a po pół roku od odstawienia nerwica wróciła. Teraz biorę od 1,5
  • Odpowiedz