Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy nie #niepopularnaopinia, ale z grona tych głównych ekspertów od prawa i polityki, najbardziej obecnych w mediach i najczęściej zapraszanych do wywiadów, Matczak to dla mnie jedna z najciekawszych do słuchania osób. Praktycznie każdy wywiad jakoś intelektualnie stymuluje i czegoś uczy, nawet jeśli nie ze wszystkimi poglądami człowiek się zgadza. Jedyny dobry transfer do #kanalzero, choć nie wiem, czy dobrze usłyszałem, że towarzyszyć mu będzie Leśnodorski. Wtedy raczej będzie równanie do poziomu przyswajalnego dla Mariuszów z Brighton.
  • 2
@Clermont: Raczej niepopularna opinia. Matczak wielokrotnie udowodnił że jest zwykłym Januszem biznesu, on pracował po 200 godzin dziennie dlatego teraz ma prawo płacić mniej niż minimalną swoim pracownikom plus darmowe nadgodziny. Jest aroganckim bufonem który na rzeczowe pytania o absurdy prawa odpowiada w stylu "życie jest trudne to i prawo musi być skomplikowane i bez sensu". Do tego niesubtelnie buduje sobie w mediach pozycje pod swój start w polityke. A no
@wiedzminyo To bardziej zarzuty do Matczaka-człowieka. Jeśli rzuca się to tak wielkim cieniem na jego ogólną ocenę w twoich oczach, że nie jesteś w stanie tego oddzielić od reszty, no to OK, masz prawo. Ja go tutaj oceniam głównie w kategoriach naukowych i erudycyjnych. W takich wywiadach jak ten poniżej moim zdaniem wypada znakomicie.
Clermont - @wiedzminyo To bardziej zarzuty do Matczaka-człowieka. Jeśli rzuca się to ...