Wpis z mikrobloga

reszta partii jest za zakazem poboru?


@zeMadafaka: A co konfa ma w ogóle do zaoferowania? Gospodarczo to #!$%@? z grzybnią - ostatnio próbowali zrobił ustawę o kwocie wolnej od podatku to pokazali taki brak kompetencji w tej materii że nie wiem czy bym dał im muchę w kiblu ubić a co dopiero gospodarkę Polski prowadzić. W innych aspektach są zamordystycznymi oszołomami.
@officer_K: Braun jest z 1967 roku, więc jeśli dobrze liczę do woja miał iść jeszcze za PRL - nie wydaje mi się, żeby miganie się od służby wojskowej na rzecz PRL było czym hańbiącym. Co innego młodsi jak Bosak i Memcen - oni już mogli iść do wojska 3RP jak się wywinęli a teraz młodzików chcą tam posyłać to #!$%@? im w dupy i na imie.
@blargotron: wydaje mi się, że nie można przeprowadzić takiej operacji logicznej - to że uznałem że uniknięcie poboru przez brauna za PRL za nie hańbiące nie implikuje że zrobienie tego samego za 3RP już hańbiące jest.
@blargotron a sytuacja o tyle się różniła ze PRL był systemem narzuconym i mając perspektywę pójścia do wojska niedługo po zakończeniu stanu wojennego nie mogłeś być pewny że zaraz nie użyją ciebie do tłumienia protestów prodemokratycznych.
@Pan_Bober:

wydaje mi się, że nie można przeprowadzić takiej operacji logicznej - to że uznałem że uniknięcie poboru przez brauna za PRL za nie hańbiące nie implikuje że zrobienie tego samego za 3RP już hańbiące jest.

Masz rację, źle zrozumiałem. Przepraszam.

sytuacja o tyle się różniła ze PRL był systemem narzuconym i mając perspektywę pójścia do wojska niedługo po zakończeniu stanu wojennego nie mogłeś być pewny że zaraz nie użyją ciebie