Wpis z mikrobloga

@marcaj: Nie ja jestem w pierwszej na Bosaka, a w drugiej na Czaskoskiego i patrzcie konfiarze jacy my jesteśmy patriotyczni głosujcie na nas. Nadal z rozbawieniem, ale też z obrzydzeniem wspominam te neurokodomickie przymilanie się do konfy. Tak się poniżać przed ludżmi na których codziennie plujecie to aż ciary żenady mnie ogarniają i muszę nagotować gar bigosu zjeść go a potem rozchodzić ten krindż xD
@Blaskun ciekawe czy go wystawią znowu. Trochę marnotrawstwo Bosaka na prezydenta, przydałby się na stołku premiera ale do tego jeszcze naród musi zmądrzeć
@MyOwnWorstEnemy: to jest HIT
Oficjalnie Stanowski chce zrobić hehe, śmieszną akcję, pokazać ludziom kampanie okiem reportera, hehe XD
A nieoficjalnie na bank chodzi o zabranie niepisowcom trochę głosów. Sprytnie to sobie wymyślili w tym byłym obozie.
Pis ma elektorat twardy jak skała na poziomie ok. 30%. Ludzie co na nich głosują nie zagłosują dla beki na Stanowskiego. Stanowski z kolei podbierze głosy takim zawodnikom jak Hołownia czy Czaskoski i kto wie,
@enten: Ale to nie wystarczy, żeby Pisowiec wygrał w I turze, a w drugiej wejdzie już ktoś z opozycji plus pisowiec, więc ci co głosowali na zakolaka, zagłosują przeciwko pisowcowi według twojego rozumowania.
Ale to nie wystarczy, żeby Pisowiec wygrał w I turze, a w drugiej wejdzie już ktoś z opozycji plus pisowiec, więc ci co głosowali na zakolaka, zagłosują przeciwko pisowcowi według twojego rozumowania.


@Pedroo: Nie do końca. Kandydaci z II tury zwykle przejmują głosy od tych z I. Jak Stano delikatnie zasugeruje żeby głosować na pisowca a pewnie zasugeruje albo zrobi z nim wywiad to możliwe że większa cześć jego głosów przejdzie