Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy mam autyzm czy #!$%@? umysłowe, ale czuję nieopisywalną chęć stworzenia wymaksowanego czystego maga. Elf wysokiego rodu, Atronach i zjawa przodka, modów żadnych nie chcę bo preferuję vanilla style. Naprawdę dawno już Morka nie odpalałem, prawdę mówiąc mechaniki mi z pamięci uleciały. Zaproponuje ktoś z własnego doświadczenia protipy jak grać i jakie umiejętności starać się podnosić aby jak najefektywniej wbić inteligencję i siłę woli na 100? Właśnie myślę czy jest możliwe podnoszenie co level obu tych współczynników o 5 punktów.
Pozdrawiam
#morrowind
JicchakPerec - Nie wiem czy mam autyzm czy #!$%@? umysłowe, ale czuję nieopisywalną c...

źródło: 1xlxy375tzx71

Pobierz
  • 6
@JicchakPerec: Ogólnie gram teraz magiem i mogę powiedzieć że w sumie sile woli łatwo bijać przez to że większość szkół magii rozwija ten atrybut. Z intem to gorzej, ale wiadomo, alchemia, echanting i jazda. I tak jest opcja podnoszenia obu tych współczynników o 5 co lvl. Ogólnie polecam jednak jakiś skill do walki bo sama mana na początku to będzie szkoła życia nawet dla high elfa na astronachu. No i polecam
@JicchakPerec: Jeżeli masz atronacha to jest taki ip żeby regenerować mane na czarujących przywołańcach z użyciem absorbcji czarów. Jeżeli grasz bez zbroi to inwestuj w zaklęte przedmioty. Sporo ich można dostać robiąc zadania dla kultu imperialnego. Albo fajny pas można dostać z jednego questa w vivek. Zapytaj o plotki.

Ja inteligencję robiłem przez grindowaniu na alchemi. Miałem wykupionych z 3 skrzynie składników i potem expiłem dwa lvl na samej alchemi. No