Wpis z mikrobloga

Co to ma być XD #pasibus Ostatnio jak zamawiałem tą bułkę to musiałem ją trzymać obiema rękami, żeby się nie rozsypywało na boki. Aktualnie bułeczka średnicy czisburgera z maka, ale za to cena wyższa niż parę lat temu ( ͡ ͜ʖ ͡) Miałem jakieś kupony i z dostawą wyszło niecałe 20 pln, ale i tak nie warto. Książkowy przykład dymania klienta pod pretekstem inflacji

#oszukujo #fastfood #foodtruck #jedzenie71 #jedzenie #mcdonalds #gastronomia #inflacja
OrcSpearmiarz - Co to ma być XD #pasibus Ostatnio jak zamawiałem tą bułkę to musiałem...

źródło: xD

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: Wcześniej mieli burgery w 2 rozmiarach, mały i wiekszy który nazywali chyba XL czy coś. Teraz klepią w jednym rozmiarze (tym mniejszym) ale cena oczywiście w górę. Odpuściłem sobie pasibusa już jakiś czas temu. I to nie tylko o tą bułę chodzi - z jakością też zjechali, generalnie lipa, jadą jeszcze na popularności ale coraz więcej osób sobie ich odpuszcza.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Nawet stopień wysmażenia można było dobrać, kiedyś to było.. Też mi to wygląda na odcinanie kuponów i planowana zawijka. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś 2 raz zamówi taką mikro bułeczkę za kilkadziesiąt złotych

@statystyczny_yt: Zmiana minimalnej dotknie wszystkie gastro biznesy, a mimo to nie zauważyłem tak drastycznego zmniejszenia porcji nigdzie indziej
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: za 20-25zł w porównaniu do mcdonalda to jeszcze jest spoko na szybkie żarcie. Szkoda, że to już nie to co kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chociaż gonzales nadal smakuje dobrze to potrzeba dwóch, żeby coś poczuć w żołądku
  • Odpowiedz
@Ogau: @pasta_alla_carbonara: Z tą różnicą że w mcd w cenie jednego gonzalesa idzie ogarnąć McZestaw gdzie bułkę dopchasz frytkami i zalejesz colą, a także można kombinować z kuponami. Może fotka nie oddaje ale ten gonzales jest mikroskopijny, nasycił mnie gorzej niż taki bigmac.
  • Odpowiedz
można kombinować z kuponami


@OrcSpearmiarz: w pasibusie też. Gonzales + frytki za 25zł albo standard z frytkami i piciem w porównaniu do jednego 2foru za 9zł czy kuponie bigmac + frytki za 15 to nie jest jakiś dramat. Jednak smakowo wciąż jest to coś lepszego. Zmienili profil z burgerowni na fastfooda i gdzieś tam właśnie na poziomie mcdonalda się usadowili w stosunku cena/jakość
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: Pasibus w marcu 2020 zrobił na siebie zrzutkę, żebrał o 500 tysięcy, potem wziął tarczę a na koniec zafundował stałym klientom obniżkę jakości, downsizing i podniesienie cen. Janusze biznesu.

Kiedyś ich kotlety zdecydowanie wyróżniały się soczystoscią i super aromatycznymi ziołami, ale teraz zmienili taktykę na masówkę. Wolę Max Burgers, niż obecnego Pasika.

https://wykop.pl/artykul/5399765/pasibus-zamyka-lokale-i-nie-zarabia-wiec-robi-zrzutke-na-500-tysiecy-zlotych
  • Odpowiedz
@Ogau: Nie wiem ja tam jednak pamiętając jak wyglądał Pasibus kiedyś, a teraz to zwyczajnie wole go omijać i sobie nie niszczyć dobrych wspomnień. Stali się korpo na pełną gębę. Teraz nawet zamawianie jest przez kioski.

@OrcSpearmiarz Stopień wysmażenia jeszcze przez jakiś czas można było poprosić w lokalu. Teraz podobno już nawet jak poprosisz to nie zmienią.

@pasta_alla_carbonara Niby lepsza, ale też sporo ludzi jak się poczyta narzeka, że jakość mięcha
  • Odpowiedz
Wcześniej mieli burgery w 2 rozmiarach, mały i wiekszy który nazywali chyba XL czy coś. Teraz klepią w jednym rozmiarze (tym mniejszym) ale cena oczywiście w górę.


@thewickerman88: kiedyś to w ogóle ten mały był wielkości XL później
  • Odpowiedz
nie niszczyć dobrych wspomnień


@Darth_Gohan: ja jestem z tych, co nie wyczuwają różnicy między masłem z mleka z krowy francuskiej i polskiej #pdk, więc dla mnie to tylko jedzenie. Poszedłem ostatnio po ~2 latach zachęcony kuponami i jakby rozmiar był trochę większy to bym pewnie częściej wracał. Taki McD+
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz potrójny kotlet jest mniejszy, niż kiedyś pojedynczy ( ͡ ͜ʖ ͡) sprawdzone w trzech różnych lokalach, także to nie przypadek. Piniomżki ważniejsze od dobrego i uczciwego biznesu. #!$%@?ć.
  • Odpowiedz