Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim Mirek, powiedz jej że to Twój pierwszy raz, że chciałbyś, żeby była wyrozumiała - obiecaj, że nadrobisz zaangażowaniem. I się nie martw jak nie wyjdzie. Mi pierwszy też nie wyszedł. ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jest duże prawdopodobieństwo że Ci nie stanie. Z nerwów właśnie. Nie pij alkoholu przed bo wtedy na 100% nie stanie. Niech to będzie długa gra wstępna. Zachowuj powagę. Nie śmiej się jak głupi do sera. Jeżeli ona traktuje Cię poważnie nawet po wtopie da Ci drugą szansę. Na trzecią nie licz. Każda kobieta chce faceta który jest dobry w łóżku. Ale żadne nie chce aby to akurat na niej trenował
  • Odpowiedz
Primo - nie zakładaj z góry, że nie dasz rady - "jak się boisz, już jesteś niewolnikiem".
Secudno- powiedz, że to Twój pierwszy raz, to żaden wstyd, wręcz przeciwnie.
Tertio - odrobina napoju Bachusa przed aktem nie zaszkodzi.
Quatro - niezła zarzutka.
  • Odpowiedz
Co mam zrobić jeżeli k*tas mi nie stanie


@mirko_anonim: powiedz niewulgarnie żeby wzięła do buzi, bo miałeś ciężki tydzień.

Stanik się wbrew intuicji ściąga, ale każdy tak samo, przygotuj sobie to.

Łechtaczke się bierze między opuszków dwóch przedostatnich palców u ręki. Zgłęb temat

Całowałes się kiedyś? To robi 70% roboty
  • Odpowiedz
Jak to rozegrać najlepiej? Zwalić winę na stres? Napić się tak aby zwalić winę na alkohol?

Powiedzieć że jestem słaby w tych klockach?


Powiedzieć jej prawdę. Jeśli jest sensowną dziewczyną to Cię przez to poprowadzi jeśli ma doświadczenie, a jeśli sama nie ma, to będziecie razem odkrywać o co chodzi.

Co mam zrobić jeżeli k*tas mi nie stanie? Czy w ogóle stanie, jeżeli przez ostatnie x lat jechałem na ręcznym o wiele
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zasadniczo masz prawo oczekiwać, że nikt Cię nie będzie oceniał. Po prostu pamiętaj żeby robić to na co masz ochotę, to nie matura. Wątpię żeby ona Cię do czegoś zmusila, ale sam siebie nie zmus do niczego. Na nic się nie nastawiaj i wczuj sie po prostu w teraźniejszość. Powodzenia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 3 miesiące związku i nie było ruchane ? xD
Stary, na Twoim miejscu bałbym się nie o to, że będzie flaczek, tylko trzy ruchy i worek będzie suchy.

Ale nie przejmuj się. Idź, umyj i druga runda, potem może i trzecia. Tylko nie wal i nie oglądaj nic do weekendu. Będzie dobrze.

Jak zakładasz gumę to zostaw trochę poza główką bo inaczej #!$%@? się rucha - zero przyjemności, poradniki chyba
  • Odpowiedz
ani nie wiem jak zakładać prezerwatywę na k*tasa


@mirko_anonim: a, to mi jakoś umknęło. Poćwicz. To jest akurat coś, co musisz mieć opanowane dla Waszego dobra. Pilnuj rozwijania we właściwą stronę, braku powietrza na końcu i zakładaj od razu, a nie na koniec, co podobno robi spora część mężczyzn (a potem się dziwią, że prezerwatywy zawiodły - nie prezerwatywy zawiodły, a oni).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim za moich czasów normalnie o tym gadaliśmy z chlopakiem i obydwoje byliśmy równie zieleni, więc jakoś tak było oczywiste że fajerwerków to nie będzie i musimy zobaczyć obydwoje jak to się robi. Ona tez jest mloda, ty jesteś młody, nie stresujcie się i nie zrażajcie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. Na pewno się nie przyznawaj, że to pierwszy raz,
2. Postaraj się eskalować powoli, pocałunki w usta, szyję, lekkie przygryzienie dolnej wargi czy ucha (z szyją czy uchem delikatnie bo nie każda lubi w te miejsca), możesz lekko pociągnąć za włosy (ale nie jak cham ze wsi konia za lejce tylko wkładasz dłoń otwartą we włosy na tyle głowy i lekko zaciskasz w pięść co powoduje kontrolowane napięcie włosów)
  • Odpowiedz