Wpis z mikrobloga

Mirki co się xD
Wystawiłem rower spalinowy na sprzedaż za jakieś 2000zł i od 7 rano ktoś wydzwaniał z jednego numeru a po godzinie 8 dostałem z drugiego taką wiadomość jak na screenie.

Gość zrobił mi dzień z samego rana tą wiadomością, a przypieczętował swoim zdjęciem XD No cóż, trzeba podnieść cenę tego roweru.

Jeśli jesteś tutaj (a sądzę że jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to pozdrawiam Cię serdecznie Mirku!

#rower #rowerowywroclaw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
Atypical - Mirki co się xD 
Wystawiłem rower spalinowy na sprzedaż za jakieś 2000zł i...

źródło: Screenshot_20240201-081108_Messages_1

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@dthprf może być też tak że rower może i wartościowy ale rynek płytki. Mirek mu rynek psuje wystawiając nisko a rynek na tyle płytki że inwestycja z kupnem i odsprzedażą byłaby bardzo długo terminową
  • Odpowiedz
@Atypical: jacy wy jesteście naiwni XD psujesz kolesiowi handel i tyle. Jak z motorynkami Pony po 15 tysięcy. Tylko że tam rynek tego jest pewnie i tak kilka razy większy niż rowerów z silniczkami spalinowymi. Odpisz mu że serdecznie dziękujesz, ale szybko potrzebujesz pieniędzy i możesz mu sprzedać za 2500zł, lub ewentualnie niech da Ci namiary na kogoś kto to za tyle od ręki kupi XD
  • Odpowiedz
@Atypical: kilka razy ostrzegałem ludzi na olx, że wystawiają przedmioty dużo za tanio i usłyszałem następujące wyjaśniania:
- transakcja była dogadana poza serwisem i cena jest zaniżona, żeby była niższa prowizja olx i tańsza wysyłka,
- robili wymianę przedmiotów i obie strony zaniżyły cenę, żeby koszty były jak najniższe, a jednocześnie, żeby mieć jakąkolwiek formę zabezpieczenia transakcji
  • Odpowiedz
@Atypical OP zastosował strategię IQ250 gdzie on sam sobie napisał żeby nie sprzedawać tak tanio. Wrzucił na wykop screenshoty i teraz sprytne wykopki wykupią całą kolekcję OPa wystawioną po 2-3k/szt gdzie te rowery warte są 1-2k max
  • Odpowiedz