Wpis z mikrobloga

Mirki co się xD
Wystawiłem rower spalinowy na sprzedaż za jakieś 2000zł i od 7 rano ktoś wydzwaniał z jednego numeru a po godzinie 8 dostałem z drugiego taką wiadomość jak na screenie.

Gość zrobił mi dzień z samego rana tą wiadomością, a przypieczętował swoim zdjęciem XD No cóż, trzeba podnieść cenę tego roweru.

Jeśli jesteś tutaj (a sądzę że jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to pozdrawiam Cię serdecznie Mirku!

#rower #rowerowywroclaw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
Atypical - Mirki co się xD 
Wystawiłem rower spalinowy na sprzedaż za jakieś 2000zł i...

źródło: Screenshot_20240201-081108_Messages_1

Pobierz
  • 95
pewnie sam sprzedaje po 8k i mu rynek psujesz :)


@guzi: Tak, rynek mu psuje całą jedną sztuką xD Gdyby tak było, to by kupił i u siebie sprzedał za 8 ;)

A tak poza tym to super akcja, mogłoby być więcej takich ludzi jak on. Sam mógł na tym zyskać i wcale nie zrobiłby nic złego, a zamiast tego dał uczciwie znać, żeby ktoś inny mógł zarobić więcej. Szanuję w
@Atypical: miło z gościa strony :⁠-⁠) mi też kiedyś na OLX typ napisał, że na Allegro książka którą sprzedaję to obecnie biały kruk i idzie za 3x wyższą cenę sprzedać. Od tego czasu sprawdzam dokładnie po ile cokolwiek chodzi zanim wystawię xd (na OLX wtedy nie było innego egzemplarza, więc wystawiłem 'na oko')