Wpis z mikrobloga

iedyś straszyli dziurą ozonową


@Ulany_Utopiec: xDDD

no i cały świat poszedł w ograniczenie freonów itd i dziura zaczęła się zmniejszać. Dzisiaj szury by specjalnie psikali freonami w powietrze i tagowali "bekazlewactwa"
  • Odpowiedz
@PlatynowyBazant:

przed dziura ozonową był jeszcze śmiertelnie niebezpieczny azbest


Azbest nie jest niebezpieczny dla klimatu, jest niebezpieczny dla ciebie gdy jego drobiny trafiają do płuc i wywołują stan zapalny albo raka.

Tak samo smog nie jest aż tak niebezpieczny dla klimatu i walczy się z nim głównie z powodów zdrowotnych społeczeństwa które potem oddycha tym powietrzem.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: mi bardziej chodziło że zawsze się z czymś walczy. I w tej walce szuka sposobu byś zapłacił za coś więcej w imię czegoś. Z azbestem walka trwa nadal po 40 latach. Wyspecjalizowane certyfikowane firmy za dotacje zbierają go z dachu za grube pieniądze. Walka z węglem, z dieslami to sposób by płacić więcej za gaz, prąd czy elektryczne samochody. Ale ta walka to tylko tutaj, a reszta świata ma na
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 34
@PfefferWerfer: mi bardziej chodziło że zawsze się z czymś walczy.


@PlatynowyBazant: rozumiem, że dla ciebie byłoby lepiej umrzeć na czerniaka (dziura ozonowa) lub raka płuc (azbest, smog, etc.) niż zapłacić parę złotych? xD
A co do reszty świata, nawet Chiny ograniczają emisję CO2.
  • Odpowiedz
@Erus: ale ja już kilka razy zapłaciłem parę złotych więcej w swoim życiu by ratować świat. Wymieniłem kiedyś w całym domu żarówki na świetlówki kompaktowe bo chciałem być eko i nie umrzeć. Miały świecić jeszcze do teraz za cenę 30 razy większa niż te zwyczajne. Psuły się na potęgę kupowałem dalej. Teraz nie mam już żadnej. Wszystkie leżą pewnie na jakimś wysypisku w Afryce i trują małych Afrykańczyków. O eko dieslach
  • Odpowiedz
Serio ludzie jak ty są aż tak głupi, że wierzą tylko w to co są w stanie zobaczyć gołymi oczami?


@SpokojnyPan: Chciałbym żeby kiedyś jakiś ksiądz w takim stylu grzmiał z ambony :P
  • Odpowiedz
Plan elit światowych, zlikwidować małych rolników, zostawić tylko gospodarstwa wielkopowierzchniowe. Zupełnym przypadkiem właścicielami ziemskimi są gates i królestwo książąt niemieckich.
  • Odpowiedz