Wpis z mikrobloga

Właśnie sprawdziłem i Lewy ostatnią ligową bramkę zdobył 7 meczów temu :O

We wszystkich grał ponad 1h, a w większości pełne 90 minut.
Aż z ciekawości sprawdziłem transfermarkt i ostatnią tak długą serię bez gola Lewy zanotował w sezonie 2010/2011, czyli 14 lat temu. Był to jego pierwszy sezon w Borussi i spędził wtedy 9 spotkań bez ani jednego gola.

Co ciekawe poza tymi 9 meczami, miał jeszcze jedną taką serię spotkań, jeszcze w Zniczu pruszków, gdzie spędził 6 meczów bez gola na boisku.

Czyli to dopiero 3 raz w jego całej zawodowej karierze, gdzie Lewy tak długo biega po bisku nie mając żadnego gola
#mecz #lewandowski #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
@vardum: Co do ligowej bramki pełna zgoda, ale to jest jego 4 raz z takim przestojem w karierze. Czasów juniorskich nie warto pewnie poszukiwać, bo taki Ariel Borysiuk co sam kiedyś opowiadał na szpicy jako junior strzelał bardzo dużo, więc tym bardziej RL9, a i określiłeś zawodowa kariera. Było jeśli dobrze te - naliczyłem w kadrze, 11 spotkań bez gola, od gola z San Marino w 2009 roku do gola z
  • Odpowiedz
@vardum its over dla chłopa.

Barcelona to #!$%@? rak. Każdy kto tam przychodzi zalicza ogromny spadek formy. Lewy błyszczał w Barcelonie tylko na początku, jak jechał na tym co wypracował w Bayernie. Potem przyszły barcelonskie metody treningowe i mamy co mamy.
  • Odpowiedz