Wpis z mikrobloga

do 50zł niezbyt.

No Maks do 100

od 100 to się słabsze szperacze zaczynają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sofirn if22a była niedawno po 80zł na promocji, taka sobie ale jest tym czego szukasz.
klasycznym wyborem jest convoy c8+ z osramem albo sft40, ale 130zł

do 100, na banggood masz astrolux c8
co to znaczy skoncentrowane maksymalnie? jak masz na myśli brak świecenia pobocznego i całość w jednym punkcie to nie ten budżet. tu albo lep albo wąska optyka TIR a w tej cenie coś z optyką TIR to na promocjach tylko. soczewki asferyczne przemilczymy

to są szperacze, ale nie maja dużego reflektora więc aż tak bardzo skupione nie są.
i zależy jaka diodę weźmiesz, c8 ma do wyboru też sst40 która daje wiećej
Rozmiar to tyle żeby poręczna była


@volodia: nie jest jasne, do jakich zastosowań potrzebujesz tej latarki.
Piszesz, żeby była poręczna. Czy pewny jesteś, że szukasz latarki trzymanej w ręku zamiast latarki czołowej?
Ja dziś właśnie kupiłem sobie kolejną latarkę czołową, ale tym razem po raz pierwszy taką zasilaną aż trzema ogniwami 18650 :D

Latarka - 51 PLN
COBA potężny XHP360 36-rdzeniowy lampa czołowa 18650 akumulator z głowicą ZOOM latarki wysokiej głowica
@Adaslaw jestem pewien. Potrzebuję typowej szperaczki. Do zaglądania w szczeliny. A przy tym lepiej jednak mieć taką która jest niezależna od głowy. Ale jak już jesteśmy przy czołówkach to znasz może taką która z koleji świeci mocno i szeroko? I dobrej jakości jest. Bo miałem taką jedną, ale nagle potrafi zacząć mrygać albo w ogóle nie świecić.