Wpis z mikrobloga

Co się dzieje gdy współczesny facet w związku odkrywa, że ma alergię. Kobieta mówi nie martw się kochanie jakoś sobie poradzimy bez zwierząt twoje zdrowie jest najważniejsze? XD chyba w waszych snach!

Kompromis! Ja chcę kota i albo się nafaszerujesz prochami i zamkniesz ryj albo wyp e dal j. Możesz srać i rzygać, całe dnie mieć ból głowy od skutków ubocznych ale masz brać leki, bo ja chcę mieć ładnego kotka!!!

#kociara #pieklomezczyzn #p0lka #alergia #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Co się dzieje gdy współczesny facet w związku odkrywa, że ma alergię. Kob...

źródło: temp_file7914700138836659654

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
tylko że w sumie to jeśli ma naprawde lekką alergie to posiadanie takiego kota pomoże mu ją wyleczyć, sam mam 2 koty w domu i byłem na badaniach i się okazało że mam na nie alergie, jak się zapytałem pani doktur mówi że zwykła adaptacja i przez to że cały czas przebywam z nimi to nie odczuwam tej alergii ale z drugiej strony to od małego obcowałem z kotem, to w domu
  • Odpowiedz
@kierowcaautobusuofficial Bylem na immunoterapii, leczyłem się pięć lat i potwierdzam. Alergia się zmniejszyła, ale jest nadal, plus jest taki, że teraz już kilka godzin w domu, w którym właściciele mają kota wytrzymam bez łzawienia oczu i kaszlu, ale katar dalej jest, po trzech/czterech godzinach już się robi nieprzyjemnie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Możesz srać i rzygać, całe dnie mieć ból głowy od skutków ubocznych ale masz brać leki


brałaś kiedykolwiek leki na alergię?
bo z tego cytatu wychodzi na to że albo nie, albo brałaś coś co lekami na alergię nie było xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie ma to jak wziąć odpowiedzialność za życie żywego stworzenia i pozbyć się go jak śmiecia, bo facet nie jest pewny czy ma alergię na kota. Gratuluję empatii, bo przecież w obecnych czasach nie ma leków czy terapii antyalergicznych. Dziecko tez byś oddała, bo facet narzeka, że się zsikało albo płacze w nocy?
  • Odpowiedz
@WielkiNos popek tryknie psa siurdakiem i wielka afera
Tysiące polek mają problem psychiczny i wielbią zwierzęta i 'kochają' je bardziej niż ludzi - nie widzę problemu
#!$%@?ć ten świat już
  • Odpowiedz
  • 0
brałaś kiedykolwiek leki na alergię?

bo z tego cytatu wychodzi na to że albo nie, albo brałaś coś co lekami na alergię nie było xD


@nom_om nie brałam, mam po prostu bujną fantazję i tendencję do dramatyzowania.
  • Odpowiedz
@Matis666: I co z tego? Jest to zwierzę domowe, członek rodziny, które też się przywiązuje. To że chodzi na 4 łapach i jest włochate nie robi żadnej różnicy. Widać jak ogarnięty jest ten facet, skoro zgodził się na kota, wiedząc że może być na niego uczulony, skoro miał kiedyś uczulenie na psa. Ale czego spodziewać się po facecie?
  • Odpowiedz
@LegoBatmanRules: racja ale babeczka napisała że "nie wie czy ma alergie bo na labradora kiedyś miał lekką" to marne szanse na taki wstrząs, myśle że gdyby alergia na koty była u niego na tyle silna to z pewnością by to zauważył kiedyś i wiedział o tym
  • Odpowiedz
wydaje mi się i mam nadzieję, że większość kobiet by wybrała zdrowie swojego faceta i dziecka, a kota osobiście wywiozła do schroniska gdyby był


@WielkiNos: niektóre rzeczy mądre piszesz, ale innym razem tak denne i szkodliwe
PICK ME GIRL
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ładnie cię powaliło z oddawanie biednego niczemu niewinnego zwierzaka do schroniska. Nie wiem co ty masz w głowie. Najpierw próba z lekami, a jak dalej są objawy to komuś oddać kota w dobre ręce a nie do schroniska.

tylko że w sumie to jeśli ma naprawde lekką alergie to posiadanie takiego kota pomoże mu ją wyleczyć, sam mam 2 koty w domu i byłem na badaniach i się okazało że
  • Odpowiedz