Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że nigdy w stuczniu nie udało mi się wytrzymać z postanowieniem noworocznym, stwierdziłem, że zaczynam od lutego :) #dieta Prawda jest taka, że nigdy w swoim życiu nie ważyłem tyle ile obecnie- 89 kg. 40 lvl na liczniku, ostatnie lata kręciłem się przy wadze 80kg. Wciąż aktywny fizycznie ale kontuzja i okres zimowy zrobiły swoje. Od jutra chcę zacząć się dobrze odżywiać i trzmać się limitów kalorycznych. Czy możecie podesłać sprawdzone strony, aplikacje gdzie będe miał inspiracje kulinarne pod swoje postanowienie. Oczywiście liczę też na Wasze porady tak by nie okazało się, że za dwa tygodnie wrócę do obecnego stanu.
  • 3
@mr_abcd podziel sobie główny cel na mniejsze cele. Np.skoro masz schudnąć 9 kg to podziel sobie na 9x1 kg. W ten sposób jeśli w głowie będziesz miał, że masz schudnac 1 kg to łatwiej będzie Ci wytrwać w postanowieniu, bo będziesz szybko osiągał ten "mały" cel w drodze do celu głównego. Po 2 tyg już będziesz miał osiągnięty 1-2 cele mniejsze, więc może to dobrze działać na motywację.