Wpis z mikrobloga

@aadrion123 jeżeli chodzi o treningi to na pewno nie ma co zajeżdżać piłkarzy bo im dalej w sezon tym większy będziesz miał szpital. Grałem kiedyś Skrą Częstochowa to udało mi się awansować do ekstraklasy i ją wygrać, grałem głównie formacja 4-4-2 w różnych wariantach, taktyka gra z kontry mentalność ostrożna i na treningach duży nacisk na defensywę i stałe fragmenty gry. Co prawda było to w fm23 ale chyba dużo się nie
@aadrion123: Na tym poziomie dobry junior przebija się do pierwszego składu. Ja na Twoim miejscu poszukałbym po prostu zawodników bez kontraktu, którzy chcą przyjść, bądź sprawdził zespoły rezerw z eklapy i 1 ligi, czy mają kogoś ciekawego na wypożyczenie
@aadrion123: Perełek nie znajdziesz dla Pelikana. Ale szukaj starszych zawodników z doświadczeniem bez kontaktów i juniorów których możesz podpisać bez opłat. Zasadniczo awans zrobisz z tego w pierwszym sezonie. Ja wypożyczeń nie polecam, bo potem i tak tego piłkarza raczej nie podpiszesz, a robi się dziura w składzie. Traktuj to raczej jako ostateczność. Bo nie raz w niskich ligach miałem wypożyczonych zawodników z 1 ligi czy nawet ekstraklapy i co z
@aadrion123 niezgodze się z poprzednikami apropos wypożyczeń - z okręgówki dojechałem do ekstraklasy. Dopiero awansując do ekstraklasy pozwoliłem sobie na transfery i w 3 sezonie po awansie do eklapy miałem już ugruntowany skład, ktorym zdobyłem majstra
@aadrion123: Wartą Sieradz dojechałem z 3 ligi do ekstraklasy i w 29/30 biłem się z Barceloną w półfinale ligi mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wejdź w scouting > piłkarze, ustaw wygląd informacji na ogólny, weź piłkarzy bez kontraktu i posortuj według reputacji na świecie, można tak znaleźć kilka fajnych piłkarzy (w pierwszym sezonie w ekstraklasie ściągnąłem Milika za free xD). Oprócz tego jak wyżej pisali, obczaj u19