Wpis z mikrobloga

Musi być jeszcze Azjata, czarny i albinos, jedna osoba z zespołem Downa, ktoś z karłowatością, ktoś bez jednej nogi oraz przedstawiciel nurtu reggae i gruba łyżwiarka. Jak w produkcji Disneya. A przecież zostali jeszcze reprezentanci pozostałych kilkudziesięciu płci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: to KS był pisowski bo występował tam Stanowski z Mazurkiem? Po prostu będzie to platforma wielu twórców, ale żeby wciągać to pod pisowską propagandówką to szurią lekka zalatuje.
  • Odpowiedz
w sensie stanowski, mazurek i wolski, udajesz że nie istnieją czy że są bezstronni?


@Deska_o0: czyli jak w projekcie jest ktos zwolennikiem pisu ale są tez w projekcie osoby antypis, chocby Tede to program jest nadal pro pisowski na wysłannictwie żydokomuny? xDDD Ładnie sekciarze macie naprute juz pod kopułą
  • Odpowiedz
to KS był pisowski bo występował tam Stanowski z Mazurkiem?


@gorillaz: wszystko czego dotyka opłacany pisowski pochlebca staje się pisowskie

czyli jak w projekcie jest ktos zwolennikiem pisu ale są tez w projekcie osoby antypis

@banicjant997: kto z założycieli jest antypis? musiało mi umknąć, wystarczy ktoś bezstronny.

sekciarze

@banicjant997: och nie, napisałem kilka słów prawdy o twoich idolach, więc musisz powyzywać. typowe dla ludzi którzy oczekują od innych że
  • Odpowiedz
napisałem kilka słów prawdy o twoich idolach


@Deska_o0: nie wiem więc palnę bzdurę xD łeb dobrze sprany.

kto z założycieli jest antypis?


W projekcie są osoby jawnie antypisowskie ale szuria wszędzie widzi wtyki pisu. Mordo czas na leczenie. Do bazy.
  • Odpowiedz
@banicjant997: zadałem ci konkretne pytanie, czego w nim nie zrozumiałeś że nie dałeś rady odpowiedzieć tylko skupiasz się na próbach rozmycia tematu i pyskówkach?

kto z założycieli jest antypis? musiało mi umknąć, wystarczy ktoś bezstronny
  • Odpowiedz