Wpis z mikrobloga

@DROP_TABLE_Usernames: za 700/800 nie mozna tez za wiele wymagac. Jak dla mnie ten telefon to spoko deal bo masz zajebisty ekran, pamiec tez jest spoko bo 256GB ta wersja UFS, RAM wersja 6GB a procesor faktycznie jest #!$%@?, ale w sumie zalezy co chcesz robic na telefonie. Do przegladania neta starcza.
ja mialem wczesniej XIaomi


@dam2k01: Xiaomi jest fajne ale tylko te prawdziwe, nie żadne redmi czy poco. Wycięcie reklam to jest chwila klikania w menu, bez instalacji czegokolwiek. Z Xiaomi jest inny problem kiedys te flagowce kosztowały tyle co średniak od Samsunga, no już tak fajnie nie jest.

A co do czystości romow Motoroli to no nie wiem ojcu kupiłem jakaś tanią byle by miała 4GB ramu, patrzę a tu po
@wypokowy_expert: reklam moze i pozbedziesz sie stosunkowo szybko, ale gownoaplikacje dalej sa i czasem nie da sie ich tak latwo odinstalowac. Poza tym tu chodzi tez o takie wrazenia - wlaczasz telefon po zakupie i pierwse co to widzisz reklame, slabe to. A podobno to zjawisko jest jeszcze sporo bardziej nasilone na tym nowym HyperOS od Xiaomi - co chwila reklamy.
@nicnievmim: Ja mam g72 i polecam. Aparat słabiutki. Rok mam i jestem w szoku, bo używam bardzo dużo w ciągu dnia i jeszcze nigdy nie powiedziałem na niego złego słowa, śmiga jak zły. Największy plus to bateria i całkiem szybkie ładowanie. Do tego dobry ekran i fajne głośniki. Za te pieniądze teraz to polecam gorąco.
@OperatorGranatnika dla przyszłych osób które by miały zagwozdkę, pragnę nadmienic ze seria Redmi z dopiskiem Note to również gówno, użytkuje służbowego Redmi Note 12 i to sie nadaje tylko do dzwonienia bo przy jakiejkolwiek innej operacji się ścina i czasem nawet kilka razy z rzędu #!$%@? aplikacje przy właczaniu, dopiero za 3-4
podejsciem jest w stanie wlaczyc outlooka xD nie róbcie sobie tego ludzie, nie wydałbym na ten telefon ani grosza gdybym