Wpis z mikrobloga

@Mirkoncjusz: Ja w przypadku Viking Mobile nie widzę minusów. Nie wiem jak jest na wsiach z zasięgiem, bo mieszkam w dużych miastach, więc działa bardzo sprawnie. GB się kumulują, cena spada #!$%@? wie czemu, jak dzwonisz na support to odbiera człowiek i mówi "cześć" a nie formułkę.
  • Odpowiedz
@Mirkoncjusz Orange Flex, 3 dyszki za nolimit i 30GB, dodatkowo możesz sobie włączyć pakiety studenckie 50GB co miesiąc za darmo. W najtańszej opcji dwie sim z tym samym numerem, pełna obsługa eSIM. Z irytujących rzeczy to internet czasem wolniejszy niż być powinien, ale Orange wyłącza stopniowo już pasma pod 3G jednocześnie uruchamiając pasmo C 5G, zaczynam zauważać poprawę pod tym względem.
  • Odpowiedz
  • 12
@Sztywnesutkiszatana: ale nie rozumiesz. Nie po to się ma kartę żeby za nią płacić jak za abonament. Ja też szukam innej sieci bo żeby konto było ważne na połączenia wychodzące muszę płacić 25zł/msc. Dla mnie to za dużo bo przez telefon praktycznie z nikim nie rozmawiam i dla mnie to niepotrzebne wywalanie hajsu.
  • Odpowiedz
@Mirkoncjusz: w Orange Flex nie ma nic co mnie wkurza, co fajne masz sejf GB, tzn te które nie zużyłeś zostają, dodatkowe karty SIM (sam mam esim w iPhone i drugi w zegarku), połączenia/SMS-y bez limitu, no i jak masz duże potrzeby to możesz włączyć internet bez limitu (i to tak serio a nie że lejek)
  • Odpowiedz
  • 2
@Ibanez_ robi się to tak, że nie podpisuje się wieloletnich umów z operatorem ani nie aktywuje cyklicznych opłat, tylko płaci się za to co się wykorzystuje - nie do pomyślenia, co? 🤯
  • Odpowiedz