Wpis z mikrobloga

#play #telefony #siecikomorkowe #orange #tmobile #oswiadczenie #bekazplay
Właśnie dostałem smsa że Play usuwa usługę "Stan Darmowy" czyli darmowe połączenia i sms w sieci Play, czyli jedyne co mnie jeszcze przy nich trzymało a byłem klientem od ponad 15 lat, gg @play_polska żegnajcie adios xD

Jeszcze podnoszą resztę rzeczy:

minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,59 -> 0,79 zł,
wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,39 -> 0,79 zł,
wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,59 -> 0,79 zł.

Nie dość że po przejęciu przez Play całego UPC usługa się niesamowicie stoczyła, to jeszcze dobijają własną sieć komórkową. 80 groszy za smsa, cofamy się o 20 lat wstecz.

Co warto teraz brać? Serio, 15 lat użytkowałem Play, więc nawet nie wiem w co warto iść.
Wymagania:
- na kartę
- darmowe rozmowy/smsy wewnątrz sieci
- możliwość przeniesienia numeru
Krs90 - #play #telefony #siecikomorkowe #orange #tmobile #oswiadczenie #bekazplay 
Wł...

źródło: comment_CuJBm5GISzlUsYFFlPBrcv9OZgh2VWSR

Pobierz
  • 42
nie bierzesz pod uwagę siły nabywczej


@open_or_die: oczywiście, że nie biorę bo rozmawiamy jaką ujową ma ofertę Play a przecież to Ty nagle dzwonisz z "hehehe ale w Polsce słabo patrzcie jak w Szwajcarii" jakby to miało cokolwiek do rzeczy XD Na domiar złego chyba się jakoś pocieszasz bo Szwajcaria ma mega ujową cenę za internet (jak większość starego kontynentu) - średni koszt za Mbps 0.44USD, Polska 0.14USD, Rumunia 0.06USD. O