Wpis z mikrobloga

@Sudice: trzymaj się, zrób sobie kopię profilu (zdjęcia i rozmowy z mamą) i ostatecznie musisz się przełamać, aby usunąć profil mamy na FB. Najgorsze to są wspomnienia, które potrafią w nieodpowiednim momencie wrócić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sudice Może dopomóż sobie przeglądając fotografie, najlepiej wspólne. Wiadomości, to głównie dynamiczne wymiany zdań na konkretny temat. Takie już nie mogą mieć miejsca. Zdjęcia choć melancholijne zawierają "ten" moment i "te" postacie, niczym klatka z pamięci.
@Sudice: ja zrobiłem sobie kopię rozmów z obydwojgiem rodziców a potem usunąłem oryginał.
Na razie nie jestem gotowy zajrzeć - od trzech i dwóch lat :( trzymaj się mirabelko, nie jesteś sama.
@Sudice: zrób kopię konwersacji na wszelki wypadek. Nie musisz do niej zaglądać teraz, ale lepiej abyś miała kopie gdzieś u siebie a nie polegać na kaprysie cukierbega
Moja tak samo w czerwcu. Już zamykałem mieszkanie, gdy dostałem telefon że szpitala, że nie mam po co przychodzić... U mnie ze względu na chorobę byłem szczęśliwy jak znalazłem filmik sprzed 3 lat, gdy mama jeszcze mówiła prostymi słowami. Afazja niestety.