Wpis z mikrobloga

Skąd taki wysyp samotnych madeczek?

W 2024 roku ludzie dalej nie wiedzą co to antykoncepcja? Tylko mi nie #!$%@?, że żadna metoda nie daje 100% bezpieczeństwa. POPRAWNIE dobrane i POPRAWNIE stosowane leki antykoncepcyjne działają w 100%. Dodatkowo, jeśli mimo to się boisz to można stosować kilka metod na raz. Nie chcesz mieć niechcianego bachora to bierzesz leki, bierzesz wkładkę, a na #!$%@? zakładasz gumę - jaki problem?

Znam sporo osób, w tym patusy, alkusy, ćpuny po wyrokach i nawet takie chłopy w przypadku wpadki nie uciekły od obowiązków.
To komu #!$%@? te polki dają dupy, że zostają z bachorami same?

Jak można będąc kobietą nie stosować żadnej antykoncepcji i dawać dupy na pierwszym spotkaniu z tindera?
Skąd biorą się takie głupie #!$%@??

#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#p0lka
#tinder
  • 57
@4mmc-enjoyer: glowna przyczyna to to, ze panstwo zastepuje im chlopa - panstwo wspiera socjalem, panstwo daje opieke medyczna i wszystko inne, wiec niepotrzebny jest staly partner. Przypadkowy rvchacz wystarczy na keksy. Druga to rozwiazlosc i falszywe poczucie swojej zawyzonej wartosci - im wiecej partnerow, tym mniejsza szansa na stabilny zwiazek z jedna osoba oraz coraz wieksze problemy psychiczne i frustracja. Chlop w moment sie orientuje z kim ma do czynienia i
@4mmc-enjoyer ale dzieciarnia sie zbiegla. A czy ktokolwiek w ogole wzial pod uwage, ze kobieta moze chciec dziecka i nie zalowac tego, ze je ma pomimo braku partnera? Skad w ogole poglad, ze posiadanie dziecka to jakas porazka? Wypowiada sie pokolenie zrytych beretow, gdzie wazniejsza jest jedrna pupa i lajki na instagramie. Samotna matka przynajmniej ma dziecko a Wam zostanie samotna smierc w dpsie albo kot na starosc xD
@4mmc-enjoyer idealnie jest, jak jest dwoje rodzicow ale jesli nie ma to dla dziecka wystarczający jest męski wzorzec (dziadek, wujek, nowy partner). Jest mnostwo osob wychowywanych przez jednego rodzica ktorzy maja sie swietnie.
@MorningStarR: Haha dobre sobie. Wujek? Dziadek? Osoby które dziecko będzie widzieć może raz tydzień nie będą męskim wzorcem. Nowy partner - ok, zdarza się że będzie ok, ale niestety nie wiesz jak to najczęściej w praktyce wygląda. Przerabiałem to i możesz się angażować, starać, robić breakdance'a na #!$%@? ale jak tylko zwrócisz uwagę na zachowanie dziecka to od razu mamusia wyskoczy Ci z tekstem "nie jesteś ojcem, więc nie mów mi