Wpis z mikrobloga

Skąd taki wysyp samotnych madeczek?

W 2024 roku ludzie dalej nie wiedzą co to antykoncepcja? Tylko mi nie #!$%@?, że żadna metoda nie daje 100% bezpieczeństwa. POPRAWNIE dobrane i POPRAWNIE stosowane leki antykoncepcyjne działają w 100%. Dodatkowo, jeśli mimo to się boisz to można stosować kilka metod na raz. Nie chcesz mieć niechcianego bachora to bierzesz leki, bierzesz wkładkę, a na #!$%@? zakładasz gumę - jaki problem?

Znam sporo osób, w tym patusy, alkusy, ćpuny po wyrokach i nawet takie chłopy w przypadku wpadki nie uciekły od obowiązków.
To komu #!$%@? te polki dają dupy, że zostają z bachorami same?

Jak można będąc kobietą nie stosować żadnej antykoncepcji i dawać dupy na pierwszym spotkaniu z tindera?
Skąd biorą się takie głupie #!$%@??

#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#p0lka
#tinder
  • 57
@RudyZibi: a to potrzebuję robić badania na ten temat żeby móc mieć własną opinię? Wystarczy wejść na tindera, są takie co w wieku 16 lat już rodzą bachora, są takie co mają 5 bachorów każde z innym chłopem, są takie co już w ciąży szukają nowego bolca, są takie co wynajmują pokój i mają bachora. No po prostu to jest patologia. Boli mnie takie #!$%@? na tym świecie. Bolą mnie takie
@RudyZibi: bo świat jak i społeczeństwo idzie do przodu, kiedyś nie było antykoncepcji to okej, wtedy rozumiem że zdarzały się wpadki. Dzisiaj jest tyle metod żeby się zabezpieczyć, a patologia dalej stoi w średniowieczu...
@4mmc-enjoyer: to świadome działanie kobiet. Było nawet jakieś badanie gdzie kobietom i mężczyznom zadano pytanie o cechy odpowiednio idealnego ojca/matki dzieci i idealnego męża/żony. O ile w przypadku odpowiedzi facetów w obu przypadkach były takie same (czyli matka dzieci = żona), to w przypadku kobiet oba zestawy cech już się różniły.
@4mmc-enjoyer: A powiedz jak wg Ciebie wygląda poprawne dobranie antykoncepcji? Prezerwatywę na siura dobierasz sobie taką, jaki rozmiar pasuje, więc to jest względnie prosta sprawa. Jak chodzi o spiralę, to tylko ginekolog to włoży i zdarza się, że to się przesunie. Co, babka sobie tam sama grzebała chyba jakimś wieszakiem, bo palcem nie sięgniesz i celowo przesunęła? xD Antykoncepcję hormonalną brałam, mogę powiedzieć jak to wygląda. Przychodzisz do lekarza, mówisz co
@oficjalniemartwa: debilem to jest osoba która bierze sytuacje które stanowią może 1% wszystkich przypadków i na tym tle opiera swoje przekonania. Wiesz ile jest wdów w Polsce? Sprawdź sobie, wróć i wtedy zastanów się czy drugi raz napisałbyś taki post.
NIESTETY, ale większość samotnych madeczek to właśnie wpadki.
@not_me no to podam Ci przykład, osoba z zespołem jelita drażliwego nie powinna brać tabletek, a plastry. No i tyle. Odpowiedzialna osoba nie
Skąd taki wysyp samotnych madeczek?


@4mmc-enjoyer: Ale ty ogarniasz, że to z normalnych związków, gdzie ludzie po prostu jak zaczęli ze sobą naprawdę mieszkać i zrobili sobie dzieciaka to się okazało, że się jednak nie nadają dla siebie ? Znam sporo osób, co rok po ślubie brali rozwód - nie wiem na #!$%@? było się żenić i hajsu przepalać, no ale co ja się znam....